Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van a párotoknak gusztustalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a párotoknak gusztustalan szokása?

Figyelt kérdés

Ami számodra gusztustalan.

pl. sokat fingik, hangosan büfög, elvakargatja a pattanásait, rágja a körmét, nem használ dezodort, elmeséli mekkorát milyen alakút alkotott a budin, vagy akármi..... :D


2011. okt. 10. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
3-4 napos ételek simán megesz otthon. én ezt el sem tudom képzelni, még a 2 napos ok, de ezek...lehet, hogy csak nálunk nem szokás ez, de ezt undorítónak találom! (sokszor meg azon csodálkozik, hogy egész nap a wc-n ül...)
2011. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
pukizás
2011. okt. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hála istennek eddig számomra nincs undorító szokása. Inkább ami zavar, az a böfögés.... nem kis szelíd, csöndes, hanem olyan mint az oroszlán bőgés.

De hát ez ellen nem tudok mit tenni, max ledisznózom.

2011. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Kövér, és úgy igazán nem tesz ellene semmit, csak jajong :(

18/F

2011. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Virsli evés után csuklott és büdös lett a szája.

Folyton gyöngyhagymát akart enni és bödönből ette a káposztát úgy hogy Zsolnay étkészlettel volt terítve.

2011. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Puki, Bűfi de ezek nekem is vannak :D
2011. okt. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
A gyöngyhagymázással az volt a gond, hogy büdös maradt a szája és úgy akart szexelni.
2011. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"3-4 napos ételek simán megesz otthon"


te tudod, én a romlott ételeket szoktak kidobni, nem a két napnál öregebbeket... Tényleg undorító szokás nem pazarolni a kaját... Na mindegy

2011. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Az enyém vacsi után felöklendezik egy kis kaját, rákni egy kenyérre és újra megeszi.


Amúgy mi a bajotok a 3-4 napos kajával?!?

2011. okt. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Büdös zokni szerteszét a lakásban .................
2011. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!