Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalommal a fiú mindig...

Első alkalommal a fiú mindig érzi, ha a lány még szűz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
mindég minden körülmények között
2011. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

igen

szaga isvan

2011. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
először is nagyon picike lesz a lyuk. alig bírod belerakni ...aztán meg a szűzhártya fog akadályozni, de majd nagy nehezen átdöföd rajta :D
2011. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2011. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Roland 55 ***** válasza:
34%
200méterről megérzi, ha nem szűz...
2011. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

elég ránézni a csajra..! nagyon izgul az első előtt..! persze,hogy a srác is tudni fogja rögtön,h ő még szűz..

18/L

2011. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
61%

hát én voltam már pár szűz csajjal együtt, de mindegyik kimasztizta magának bőven, tehát parfümös üveggel vagy hasonló nagyobb eszközökkel például. viszont általában tényleg szűkek, egyet leszámítva, aki baromi tág volt.

de volt egy olyan csajszi is, akinek szégyellem, de be se tudtam dugni az első alkalommal, pedig nyaltam faltam vagy 1 óráig is előtte, kívánta nedvesedett stb, és mégse ment, úgy fájt a farkam közben :S

de aztán következőre vagy az után mégis csak sikerült , viszont szakítás ott se történt ugye sajnos...

2011. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
31%
A behatolásnál szűkebb a hely mert még bejáratósba van... persze h tudja!
2011. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!