Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Állandóan szarul érzem magam,...

Állandóan szarul érzem magam, úgy érzem elkéstem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Én vagyok az egyedüli szűz már a haveri körben. Egy hete sikerült rajtam kívül az utolsónak is lefeküdni a barátnőjével (19 éves a srác), így most már csak én maradtam. 22 éves vagyok, így most már igencsak azt érzem, elkéstem, ennyi évesen ez már hátrány.

Most már rajtam kívül mindenki túl van rajta, és van vagy legalább volt valakijük, aki igazán szereti őket. Nekem ez még sohasem adatott meg.


Nagyon rossz hatása van ennek az életminőségemre, pocsékul érzem magam, hogy nem kellek senkinek. Úgy érzem szar az egész életem, pedig sportolok, jó suliba járok, most nyáron dolgozok, meg minden.

Mit tehetnék, hogy valaki végre egyszer szeressen? (aminek normális velejárója a kapcsolat és a szex)

Kösz!


2011. júl. 10. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:

hmm, ez kb. azt jelenti, hogy normális vagy és nem csak azért akarsz barátnőt, hogy legyen, akit b***hatsz


nem értem mi a baj :)

2011. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy emiatt borzasztóan érzem magam. Érted? Mint akit egész nap kínoznának.
2011. júl. 10. 22:30
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbálj ismerkedni minél többet meg csajozni. Ha sok emberrel ismerkedsz meg biztos valaki viszont fog szeretni.

Én speciel nem görcsöltem ezen a témán amikor 18 éves voltam minden haverom már több kapcsolaton túlesett de engem különösebben nem izgatott majd eljön az én időm is. És 21 évesen találtam valakit akivel már fél éve együtt vagyok.

Szóval ne izgasd ezen magad főleg ha jól is nézel ki. Ne görcsölj mert az bármilyen jól néz ki az ember meglátszik rajta. Eljön majd az aki téged szeret, csak te is tegyél azért:)


Sok sikert:)

2011. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elkezdhetnél nő után nézni, például úgy hogy kezdeményezel azoknál, akik megtetszenek.
2011. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, az elméletet értem, csak a "ne görcsölj" gyakorlati megvalósítása nem megy. Enélkül nem tudok ismerkedni.


Úgy érzem valójában más akadálya nincs annak, hogy találjak valakit. Ronda nem vagyok, magas vagyok, sportolok, okos vagyok (és most nem fogok feleslegesen szerénykedni). De maga a kapcsolatok hiánya az ami megakadályozza, hogy legyen bármi is a jövőben.


Bénának tartom magam, és attól tartok, emiatt bárki kiröhögne, vagy egy lány elküldene, mert szűz vagyok. Még ha ez nem is feltétlenül igaz, nem tudom száműzni a gondolatot.

2011. júl. 10. 22:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Lány barátaid vannak?

Na, ezt csak azért kérdezem, mert ha nincsenek, és még lány ismerőseid sincsenek nagyon, az úgy nehéz lesz. De ha vannak, akkor könnyebb, mert már 'közelebb' vagy hozzájuk. Amúgy gondolj arra, hogy jól nézel ki, és hogy egy lány ugyanúgy izgul, ha mondjuk elhívod valahová, vagy odamész hozzá, mint te, maximum nem látszik rajta :) És az, hogy 'utolsó' vagy a társaságban, az még nem jelent semmit. Sokan vannak még így rajtad kívül, csak nem tudsz róla.

Magabiztosság a dolog kulcsa.

18L

2011. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek lány ismerőseim, legalábbis olyanok nem, akiket naponta látok. Műszaki suli, így alig van lány.
2011. júl. 10. 23:00
 8/10 anonim ***** válasza:
A volt párom 23 éves volt, mikor elveszítette a szüzességét velem. Egyáltalán nem volt gáz, én magát az életkort sem tartom annak, közben mondta csak el, hogy neki ez az első. Én személy szerint odáig voltam, meg vissza, és próbáltam minél figyelmesebb lenni. Nagyon jó élmény volt :)
2011. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egy évvel vagyok idősebb nálad, de hasonló a helyzet. Az összes jó haverom túl van már a dolgon, csak én számítok különcnek.
2011. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok, és szűz, és mellesleg Q&v@ra nem érdekel. :)

Nem tartozik másra, emiatt ne fájjon a fejed. Sohasem késő.


Ha azt akarod, hogy valaki szeressen, szeresd te is azt a valakit. Próbált őt a középpontba helyezni, ne a kapcsolatot és a szexet. A sport, a jó suli és a nyári munka csak külcsín; ha képes vagy elvárás nélkül adni, akár tolószékhez láncolt torzszülött is lehetsz - fognak szeretni.

2011. júl. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!