Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan tudom hogy mekkora...

Honnan tudom hogy mekkora gumi kell? pláne hogy legtöbbre fel sincs tüntetve a méret :S

Figyelt kérdés
légyszi ilyeneket mellőzzetek, hogy próbáld fel mielőtt megveszed meg stb....
2011. júl. 12. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Felpróbálod a boltban
2011. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

52,54,56mm-es van....próbáld ki a 3db-os 54-est aztán el tod dönteni h kisebb vagy nagyobb kell..nem nagy a különbség 1ébként


25/f

2011. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen és esetleg tudsz mondani konkrétat hogy melyikbe van akkora méret? vagy teszemazt van a durex LOVE abban is van mind3 méret?
2011. júl. 13. 00:02
 4/7 anonim válasza:

előző vok:

van általában igen....kis betűvel szokott rajta lenni a használti utasítás részben a hátoldalán...durexben tuti van ...mondjuk az az 1ik legdrágább is :D


rossmann-ba lehet kapni 10db-t 700ft-ért vagy lifestíle gumit 1800ért 12db ezeknél mind van másik méretben....

2011. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rajtam még soha se volt ilyen..amit írtok itt hogy 50valahány milliméter az gondolom a "farokbőség" akar lenni de most 1-2milliméter ide vagy oda az olyan hibahatár hogy nem tudom otthon lemérni,én szerintem leszedek egy csomagot a polcról és remélem nem csúszik le
2011. júl. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó hát kösziszépen a válaszokat :DD majd elmegyek nagybevásárlásra xDD
2011. júl. 14. 00:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy rugalmas valami, egyféle méretben van, (meg van xxl-es, de a gyártó szerint nem fogy, tehát valószínűleg nem arra lesz szükséged). megveszed és csodák csodájára jó lesz. Persze kicsit szorít mindegyik, merthát kell neki, ahhoz, hogy ne tudjon lecsúszni..
2011. júl. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!