Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan tudom, hogy mekkora az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy mekkora az ideális gumi-méret a farkamra? Mik léteznek?

Figyelt kérdés
Pl. bemegyek a sex shopba, és? Mit mondok? Hogyan kérjek óvszert? Milyen méretek vannak?
2010. márc. 5. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
patikában vegyél gumit inkább.
2010. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy f@sznak nézel ki, ezek szerint jó lesz neked a veder is.
2010. márc. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bemész jónapot kívánok én úgygondolom hogy méretet kéne vennie ja és a barátnőm szájába pont befér nemlehet hogy az önébe is :D
2010. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát előtte ki kell próbálni párat, majd csak jó lesz az egyik. Egyszer pl. vettem narancs ízűt és majdnem leszáradt a répám mikor rácsavartam olyan szűk volt. :D
2010. márc. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tesco-s szatyor/befőttesgumi

;)

2010. márc. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor áll a "kardod", akkor fogj egy mérőszalagot, mérdd meg a farkad hosszában. Ezután a szalagot tedd úgy a farkad köré, mint pl. amikor egy fát akarsz körbemérni. Írd fel, hogy mennyi centi hosszában, meg így körbemérve. Ez alapján ki fog derülni, mekkora óvszer való rád. Azt hiszem, az óvszer dobozára rá vannak írva a méretek. HJa mégsem, ne szégyellj segítséget kérni, a gyógyszertárban fognak tudni segíteni, de a szexshopban is.
2010. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!