Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hany evesen veszitettetek el...

Hany evesen veszitettetek el a szuzessegeteket? Es hol?

Figyelt kérdés
En sajnos 14 evesen.
2011. júl. 13. 13:48
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
megeroszakoltak egy bulin.demar ugy"tulestem"rajta.
2011. júl. 13. 15:24
 12/33 anonim ***** válasza:
67%

tudod nem kellene 14 évesen bulizni,részeg voltál?

amúgy 19 évesen a gólyatáborba

2011. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
47%
Megerőszakoltak, mi? :D Persze, tudjuk. Be voltál baszva, és lefekdütél az első helyes kérővel. Ennyi.
2011. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
19 évesen, lassan a 2x-hez csak én vagyok még szűz a hozzászólók között?!?! :O
2011. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
100%
én is 14 éves voltam rá egy héttel töltöttem a15-öt de tuttam hogy nem bánom meg tudtam hogy nagyon szeret és nem fog otthagyni utána tudtam hogy én vagyok a mindene és tudtam hogy vigyázz rám igy egésszen más szerintem
2011. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, hogy itt mennyi állat van! Hát hogy írhattok valakinek ilyen stílusban, ha lehet, hogy megerőszakolták? És ha tényleg? Nektek hogy esne???? Miért lenne ő a hibás? Szerintem még akkor sem a kérdező a hibás, ha esetleg csak rosszul választott, hiszen ezt előtte nem tudhatja az ember....

Amúgy én 16 évesen az akkori pasimnak a szobájában. Nem volt nagy élmény, pedig nagyon szerettem és még 3 évig együtt voltunk utána. Szóval ennyit arról, hogy ez számítana...

2011. júl. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, hány éves vagy most?

Amúgy szívesen beszélgetnék veled privátban erről, vagy ha kényes másról is, mert hát itt nem lehet, csak leszólnak téged... :@

Hogy lehetnek ennyire f@szfejek??????????? modortalanok... tuskók... igazi, nagybetűs PO:CS mind, egytől egyig!!!! az utolsót leszámítva...

Sajnálom, hogy így esett, tényleg!!

Én még nem vesztettem el, jóideig nem is akarom :P

14/L

2011. júl. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

'Hogy lehetnek ennyire f@szfejek?????? modortalanok... tuskók... igazi, nagybetűs PO:CS mind, egytől egyig!!!! az utolsót leszámítva... '


Jól végig olvastad a kommenteket...minimum 4 értelmes válasz érkezett,de azért p*csözz le nyugodtan mindenkit.

2011. júl. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen és jól döntöttem. Itthon a szobámban, nem volt az a ,,rózsák meg pezsgő" fajta, de csodás volt és jól döntöttem. Hisz azóta is ő a párom :)


Sajnálom ami veled történt, bár csak képzelni tudom h milyen így. Próbáld úgy folytatni, h ez ne tegye tönkre a további szerelmi életed. Hidd el lehet, h egy nagy tragédia után valami csodás fog jönni.


26N

2011. júl. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Igazad van bocsánat, itt most igazából akinek nem inge nem veszi magára, de azokra értettem, akik a kérdezőt bántották, és bocsánatot kérek a normális válaszolóktól...
2011. júl. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!