Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A melegek később vesztik el a...

A melegek később vesztik el a szüzességüket az átlagnál?

Figyelt kérdés
Augusztusban 19 éves leszek és szexig soha nem jutottam el fiúval. A hetero haverjaim többsége már rég túl van a dolgon, de nekik könnyebb, kisvárosban elég nehéz melegnek lenni. Hogy van ez a többieknél?
2011. júl. 14. 11:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Járj olyan helyekre ahol tuti vannak melegek és akkor biztos összejön,csak védekezz mert nálatok könnyebben terjednek a betegségek.
2011. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Akár neten is ismerkedhetsz, hátha találsz valakit a közvetlen közeledben. 19 évesen pedig már nem kell arra figyelned, hogy anyud meg ne tudja. Igen, tényleg védekezzetek mindenképp, bármit is csináltok.
2011. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Ha mentél volna felvonulni te is akkor már megtörtént vóna.
2011. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

internetes meleg társkereső: [link]

Remélem segítettem további jó pár keresét! :)

Meleg 25/f

2011. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
amugy,ha a meleg sex is szüzességelvesztésnek nyilvánul, akkor ilyen erövel egy kutyát is megbashatsz, az is szüzesség-elvesztés! a szüzességét akkor veszti el egy fiu, ha szeretkezik egy nővel.
2011. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Utolsóval egyet kell értenem. Istenigazából soha nem vesztik el a szűzességüket (hacsak nem túl későn jönnek rá, hogy homoszexuálisok, de erre elég kevés esélyt látok).

Egyébként ha a melegszex is annak minősül, igen, általában később vesztik el - hiszen nehezebb a pártalálás -, de azt hittem, ez egyértelmű.

2011. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

inkább te magadnak. ilyen hülyéket..-.-

akkor nem kell emiatt még aggódnom :D ráérek. bár jó lenne:D

17/F meleg

2011. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
netes társkeresés tényleg nem butaság, egyik ismerősöm így talált magának párt, s bár 70km-re laknak egymástól, nagyon jól megvannak és már régóta :)
2011. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
48%
Én a helyedben írnék egy levelet justin biebernek...
2011. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
Akkor már SP vagy Fluor is megteszi, azok legalább itt szennyezik a levegőt.:D
2011. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!