Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van ez? Mért nézi le...

Miért van ez? Mért nézi le mindenki az olyan lányokat akik már előbb elvesztették a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Arra senki sem gondol, h van aki előbb érik stbstbstb..
2011. júl. 15. 12:39
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Testileg lehet, hogy érett vagy rá, de érzelmileg kizárt!!

Amúgy meg tök mindegy mit írunk ide, úgyse tudjuk megakadályozni, hogy 10éven belül az óvodások is nyomassák a csúszda alatt...

2011. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Különben is, miért érdekel téged a mi véleményünk?

15évesen vagy szűz vagy még és mostanában akarod magad megtöltetni... Vagy már nem vagy szűz, ahhoz meg akkor grat!

2011. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm mi a a f@szér hiszi magáról minden kis 15 éves csitri, hogy ő már érett gondolkodású és felnőtt a dugáshoz? Te is inkább olvasd a Dörmögő Dömötört, az való neked.
2011. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
75%

különben is, "Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt." ??

2011. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
65%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2011. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak, akik korán érnek. Én is ilyen voltam, igazából pszichológus szerint nekem kompletten kimaradt a gyerekkor nagy része - ugyanis olyan környéken nőttem fel, ahol nem voltak gyerekek, tehát csak felnőtteket láttam, tehát hozzájuk is idomultam.

Talán éppen ezért elég érett voltam ahhoz, hogy tudjam és érezzem: NEM SZABAD ELSIETNI AKKOR SE, HA KÉSZNEK ÉRZED MAGAD RÁ!

18 éves kor szerintem a minimum, párkapcsolat pedig tartson már úgy egy éve. Szerintem az az optimális, mert addigra ismeritek meg egymást annyira, hogy érezd, tényleg neki akarod-e adni egy lány legdrágább kincsét. Ilyen kéthónapos meg háromhetes kapcsolatok lepkefingok. Nincs abban semmi.

Persze, hogy lenézik az ilyen "korán érő" lányokat. Igazából én is, mert a többségük szimplán hülye, főleg akkor, mikor látom itt a kérdéseket, hogy jaaaj, terhes vagyok? Mert a szexet ismerik, a gumit már nem, és nem az autógumira gondolok.

Viszont igen, vannak kivételek: korán vesztik el, de nem hülyék. Tényleg szeretik az adott srácot, nem öt hónapja vannak együtt hanem több és védekeztek normálisan. Az tényleg mutat már észt, amiből a mai fiatalságnak egyre kevesebb fejlődik ki.


20/L

2011. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ám, mert általába az érett ember egyik legfontosabb védejegye, hogy rájön, valójában milyen keveset is tud a világról, és épp ezért ad a másik véleményére! A Te esetedben épphogy nem így van. Van egy állításod, amit meg sem indokolsz, jönnek rá az érett válaszok, és Te pedig lehurrogod őket. Tipikusan éretlen, primitív gondolkodás. Lányom, nem azt mondom, hogy ne szexelj, ha ennyi eszed van, akkor nyugodtan, csak értsd meg, maximum testileg vagy érett!!
2011. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
83%
Szerintem ezt neked kell eldönteni. Én 18évesen veszítetemm el egy olyan fiúval akit nagyon szerettem én nem bántammeg :D.
2011. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazad van,hogy mindenki máskor érik meg a szexre, de ha te komolyan érettnek gondolnád magad, nem ide jönnél nyugtatgatni magad.
2011. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Mert te mitől vagy olyan nagyon érett? Áruld már el honnan szereztél élettapasztalatot, az ovi meg az általános kijárása nem az....
2011. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!