Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van ez? Mért nézi le...

Miért van ez? Mért nézi le mindenki az olyan lányokat akik már előbb elvesztették a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Arra senki sem gondol, h van aki előbb érik stbstbstb..
2011. júl. 15. 12:39
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező, akkor te most szűz vagy, vagy nem vagy szűz?

18 éves kortól lehetnél érett... pl.

12-17 évesen a mai gyerekek tudatlanok, felelőtlenek, beképzeltek, nagy a pofájuk, félig járnak valakivel, mert nem látták még egymást, megdugják őket, egyből írnak, h terhes vagyok? ---> ebből már látszik, h sehol sincs egy érett "gyerek"....

2011. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
83%
Azért abszurd a feltevés, mert sokan még 18-20 éves korukban sem elég érettek rá. Most hiába mondod, hogy az vagy, majd gondolj vissza 20 év múlva, és akkor mondd, hogy tényleg az voltál.
2011. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

"Felfogás kérdése... Szerintem ha a pár úgy érzi, h minden oké és miért ne...akkor nincs akadálya..."


Az egy dolog, hogy ők azt érzik. Aztán jön a szoksásos "lehetek terhes", "miért nem volt orgazmuson" "a barátom latexallergiás" stb, baromságok.

Teljesen mindegy, hogy mennyire hiszitek érettnek magatokat, nem vagytok azok, mint ahogy a fenti kérdések sokasága is bizonyítja. És nem azzal van a baj, hogy ilyen fiatalon b*sznak, hanem azzal, hogy az a dicsőség, hogy 13 évesen már legalább 20 f*sz járt az emberben és, hogy lenézik azt, aki esetleg 18 évesen még szűz és, hogy otthon meg eljátsszák a jó kislányt, miközben egy bedrogozott éjszaka után arra sem emlékeznek, hogy hányan mentek át rajta. Éppen tegnap akart ezen az oldalon egy 15 éves kis p*csa kioktatni, hogy neki mennyi élettapasztalata van már. Szánalmas. Töltsétek inkább hasznosan az időt. Tudom, hogy ez ma már ciki, de inkább olvassatok és akkor nem lesztek ennyire degeneráltak. Ha ez így folytatódik, már a nagy csoportban is ciki lesz szűznek lenni.

2011. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ez így folytatódik, már a nagy csoportban is ciki lesz szűznek lenni."

Ne vedd el az óvodás poénomat, amit fentebb írtam!:D

2011. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
kedves Kérdező! 11-17 év közötti gyerekek még nem érettek a szexhez,sem testileg,sem lelkileg,aki érett az tudja,hogy még van egy csomó dolog aminek nincs itt az ideje,tudja,hogy nem ért midenhez,sokat kell tanulnia,úgy gondolja nem kell a dolgokat siettetni,és csak az igazi szerelmével fog szeretkezni,mikor már elég jól ismerik egymást.egy 11-17 év közötti tini lássuk be nem nagy valószínűséggel fog úgy szerelmes lenni,mint egy felnőtt,később megbánja a cselekedeteit.Persze manapság minden ilyen korú hihetetlenül érett,és mindenképpen,szexelni akar amikor igazából,nem tudja miről szól,a szex nem gyerekeknek való,hanem a felnőtteknek,és korhoz is van kötve,mondok egy példát,mondjuk nem adsz a 4 éves kisgyerek kezébe kocsi kulcsot és küldöd el bevásárolni,mert Ő azt mondja nagy már,és meg tudja tenni,elég érett,és neki már lehet,igaz? Ugyanígy ha szülő vagy nem mondod azt a kiskamasz 13 éves lányodnak,hogy itt egy doboz óvszer és egy üveg vodka,menj bulizzál hajnalig,idd le magad és dugjál,igaz? Mindennek meg van az ideje nem kell siettetni,attól hogy van barátod hetek,hónapok,netán 1-2 év óta azért nem számít ebben a korban,mert az még nem igazi komoly kapcsolat mert nagyon fiatalok vagytok,nem attól lezsel,tapasztal,érett,és okos,mert rögtön belemész,hogy jaj de ciki,hogy szűz vagyok,meg dugjunk mert nincs más program,hanem éppen attól hogy elfoglaljátok magatokat úgy ahogy normális esetben a tinik,gyerekek szokták,szex nélkül is lehettek kapcsolatban ilyen korban. Hidd el aki korán szét teszi a lábát,mert már hű de felkészült,meg hű de szerelmes,meg hű de érett,akár egy éjszakás kalandban,akár "hosszú,komoly" kapcsolatban,legtöbbször megbánja még ha nem is vallja be. Aki meg ilyen fiatalon,szexel,utána hidd el szenvedni fog ha nincs hosszabb ideig pasija/csaja,és nem csinálhatja,azzal áltatja magát aki ilyenkor kezdi,hogy neki ez már szükséges,pedig nagyon nem,én az ilyeneket csak sajnálni,tudom,nem vagyok nálad sokkal idősebb,se csúnya,volt barátom 15,17,18,19 évesen is,de hidd el egyiknél sem éreztem,hogy le kell vele feküdnöm,sőt a pettingig 18 évesen jutottam el először,mert nem volt rá szükség,el tudtuk foglalni mással,is magunkat,tudtuk mi a határ,nem szenvedtünk"hogy jaj de kívánjuk muszáj már szexelni". 19 évesen veszítettem el,főiskolás voltam,meg ismerkedtem egy csodálatos fiúval,egymásba szerettünk,azóta is együtt vagyunk,és képzeld életem legjobb döntése,hogy neki adtam magam oda először,és nem valamelyik gyerek,vagy tiniszerelmemnek. Hidd el ha még most nem akarod elfogadni,és megérteni,meg úgy gondolod,Te úgyis jobban tudod,hidd el nekem,4-5 év alatt sokat,érek,fejlődik,okosodik az ember.Ne felejtkezz el arról sem,hogy ha szexelsz mindig ott van az 1-3%,hogy teherbe ess ha védekezel,ha meg nem védekezel,ahogy a tinik nagyon sokszor teszik akkor még nagyobb,az eseményi utáni nem tic-tac egy évben max 2szer szabad bevenni,hatalmas hormon adag egy ilyen fiatal és fejlődő szervezetben nagy károkat okozhat, a fogamzásgátlót szintén nem ajánlom 18 éves kor alatt semmiként,de utána sem mert megszünteti a menstruációt a peteérést,csak megvonásos vérzésed lesz,és lehet soha nem érhet gyereked,vagy meghízol,vagy akár milyen hormon betegséged lehet.Az óvszer is csak 99%ban biztonságos.Mond csak 15 évesen mit tennél ha terhes lennél? szaladnál abortuszra?az nem játék! Nem védekezési módszer,lelkileg,fizikailag megterhel. Valljuk be az sem mindegy,hogy 14 vagy 21 évesen sikerül egy baba! Na ezért probléma korán szexuális életet élni,hidd el aki korán kezdi hamar kiég nem egy lány járt így,elhiheted! 21L
2011. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
75%

(Nem olvastam el, csak az első féloldalt a válaszokból.)

Hamarabb érhet valaki, de csak lélekben. Attól még a test nem lesz egy 18 éves-é, hogy a gondolkodásmódja már közelít hozzá. Mellesleg nagyobb a valószínűsége, hogy egy 14 éves lány utána váltogatja szépen sorban a partnereit, nagyobb a valószínűsége, hogy meggondolatlanságból valami hülyeséget csinál, és a legtöbbje csak az átlag miatt fekszik le valakivel, vagy mert nagyon kíváncsi, vagy mert túlbecsüli a saját érettségét. stb.stb.

(Vannak kivételek, de a kivétel azért kivétel, mert ritkább a többinél!)

2011. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

"Ha ez így folytatódik, már a nagy csoportban is ciki lesz szűznek lenni."

Ne vedd el az óvodás poénomat, amit fentebb írtam!:D


Nem olvastam vissza az összes hozzászólást, de ez rohadtul nem volt poén, mert én nem nevettem rajta. Inkább elkeserítő.

2011. júl. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

".Mond csak 15 évesen mit tennél ha terhes lennél? szaladnál abortuszra?az nem játék! Nem védekezési módszer,lelkileg,fizikailag megterhel. Valljuk be az sem mindegy,hogy 14 vagy 21 évesen sikerül egy baba!"


Szerinted hol érdekli őket. Az oldalon is volt már olyan kérdés, hogy káros-e a harmadik abortusz.

Aki pedig tényleg szeretne gyereket, annak meg nem jön össze.

2011. júl. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Akik korán elvesztik a szüzességüket, azok csak testileg érettek, viszont a szellemi szintjük a béka feneke alatt van. Tisztelet a kivételnek!
2011. júl. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!