Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy utaljak rá, hogy ha...

Hogy utaljak rá, hogy ha gondolja akkor lefeküdhetnénk?

Figyelt kérdés

17f vagyok a barátnőm 16l.

Hónapok óta együtt vagyunk de eddig csak smedvéig jutottunk el.

Én szűz vagyok és ő is.

Én készen állok és ő is.

De fél :S

Énis de hát....

Nem akarok erőszakos lenni vele mert azt hiszi h csak azt akarom tőle pedig nem :S

Csak valahogy közölnöm kéne vele,hogy vigyázok rá,ne féljen :/


2011. júl. 15. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha fél és ezért nem akarja, akk azt jelzi h nem áll még készen. ezt meg kell értened...mert ha nem érted meg, akk az meg azt jelzi h te se állsz még készen...
2011. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Tökéletesen egyetértek az előttem lévő kommentelővel.


Ha készen állna, akkor nem félne, bár ez nem teljesen igaz. Jómagam is féltem, mert hát a lányoknak ugye a legnagyobb kincsük a szüzességük. Szeret téged, Te is Őt.


Üljetek le, beszéljétek meg, hogy a barátnőd mitől fél pontosan és kérd meg, hogy mindent mondjon el, mert nem fogod azért faképnél hagyni, mert nem fekszetek le, csak nem akarsz vele erőszakos lenni, szereted és szeretnéd tisztázni a dolgot.


Mellesleg, az első szeretkezés van akinél be van dátumra pontosan tervezve, de elvileg a többségnek csak úgy jön, mert érzik egyszerre, mindketten: készen állnak rá.


Ne aggódj, ha megbeszélitek, akkor elképzelhető, hogy nem sokat kell rá várnod. Csak légy vele türelmes! ;)

2011. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szűz, akkor elég valószínű, hogy te vagy az első pasi életében (vagy legalábbis az, akivel komolyabb a dolog). Ne erőltess semmit, majd ha úgy érzi, hogy felkészült, el tud lazulni, akkor szólni fog... Addig is legyél vele figyelmes, és tartsd meg a bizalmát továbbra is... Egy szűz lánynak tovább tart, míg elhatározza, és "odaadja" magát...
2011. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
(19/F) a volt barátnőmmel is ugyanez volt. nem csak szexet akartam tőle, 2 és fél év után feküdtünk le 17 évesen. mi is féltünk, voltak aggodalmaink, kicsit tapasztalatlanok is voltunk..mert azelőtt csak pettingeltünk, de azt se sokat. talán 1szer kétszer mert nem akartam erőszakos lenni vele, hiszen szerettem és nem akartam ezzel elrontani(a kapcsolatunkat). aztán 17 évesen valahogy megtörtént. nagyon jóó volt,és megkönnyebbülés:)
2011. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!