Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves vagyok és még várok...

16 éves vagyok és még várok az első csókra. Ez a normális nem?!

Figyelt kérdés
Manapság már mindenhol azt hallom akár már 14 évesek között is vannak olyanok akik már ennyi idősen elvesztik szűzességüket. Szerintem ez nem normális,és nem így kéne ennek lennie.Én még csókolózni sem csókolóztam.De talán így van rendjén, és egyszer majd eljön az én időm. Néha én sem látom, be de azért mégis csak így van. Velem van a baj, hogy ezt így gondolom?
2011. júl. 19. 13:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
persze hogy az.:) te döntöd el hogy mikor szeretnéd az elsőt..senki nem szólhat bele :)
2011. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
74%
Dehogyis!!!!Teljesen normálisan látod a dolgokat.Akik pedig 14 évesen átszakadt szűzhártyával mászkálnak azok majd később szívják meg és 3 szorosan visszakapják az élettől
2011. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
97%
Én kb. magasból teszek rá, mások hogy élik a szexuáliséletüket. Nekem úgy kényelmes, hogy amikor szerelmes leszek, akkor majd ezek jönni fognak fokozatosan, hogy csókolózok meg szexelek a barátommal, de nem fogok csak azért összejönni meg lefeküdni 15 évesen pasikkal, hogy legyen barátom és ne különbözzek ebben a többi lánytól.
2011. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
50%
Teljesen normális ne görcsölj ezen :) A fiúk megérzik ha görcsösen akarsz valami és azzal csak eltaszítod magadat tőlük :/ Majd jön egy "szőke herceg fehér lovon ;)" aki teljesen elveszi majd az eszedet. Azokat a lányokat meg hagyd ki a számításodból akik 14 évesen elvesztik a szüzességüket gondolj bele ha már most ezt csinálják 30 évesen már nem lesz egy kicsit unalmas ?! Nem vagy semmiről lemaradva :)
2011. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
89%
Én fiu létemre itt vagyok 18 éves és én se csókolóztam még...És egyetértek azzal amit írsz...ez annyit jelent, hogy te a normális emberek kategóriájába tartozol. Én pl nem tartom magam se lúzernek, se fatökűnek akkárki akármit is mond, de én se estem át az elsőn és várok arra hogy egyszer talán megismerek egy értelmes hölgyecskét (mondjuk olyat mint te). Nem mondom, hogy nem örülnék annak,hogyha ez minél hamarabb megtörténe...de minek erőltetni ? :D
2011. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén: szívből gratulálok! Ritka holló vagy az éterben, és ennek nagyon örülök! Kívánom, hogy ne butítson el a mai fiatalság:)
2011. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Szesze ***** válasza:
64%

Figyel jegy kicsit ide!


En egy hozzad hasonlo lany vagyok. 16 evesen csokoloztam eloszor. Szep meg jo h varsz a szerelemre de nem fogsz mellette elni. Ahoz h egyszer igazan komolyak tudjunk lenni, kell orultnek is lenni. Nem azt modnom h fekudj le barkivel, de azert csokolozgatni lehet, hogy egy kicsit szokj bele milyen az elet a pasik. Mert az elet nem olyan mint a filmekbe. En 20 evesen meg midnig a szerelmet varom, de nem talalom.


Tudom, hogy mas valaszra szamitottal, de en ugy godnolom nem erdemes varni, hova tovabb roszabb. En nagy nyugnek erzem, ogy meg midnig szuz vagyok, es hova tovabb annal nagyobb csoda leszek, es nem jo feltetlenul kilogni a sorbol.


Midnen dontesednek kovetkezmenye van, es nem biztos h az a jo h ha tul sokat varsz. A pasik nem mindig rendesek, osze torhetik a szived ha az elsobe beleszertesz(tapasztalat), tehat szerintem a szerelmig erdemes meg kicsit tapasztalni.


20L

2011. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
65%
örülök, hogy feltetted ezt a kérdést. Azt hittem, már nincsenek ilyen lányok. Amúgy én is 16 vagyok (lány) és ugyanez van velemi is. Annyi még, hogy a szüzességem nem tervezem elveszteni a közeljövőben. Lehet ciki, és maradi, de én olyan egyházi neveltetésben részesültem, hogy házasság előtt nem élünk nemi életet. A példa előttem van, mindkét nővérem így csinálta. Nem volt sok pasijuk. És megtalálták az igazit! A kapcsolatuk erősebb sokkal, mint a mostani kapcsolatok! Akik megcsalják egymást, és válnak. Azoknak aki fűvel fával csinálják sose lesz ilyen házasságuk, vagy kapcsolatuk. Megéri ilyennek maradni, ha a jövődet figyelembe veszed!
2011. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Szesze ***** válasza:
100%

16.03 vagyok


az elottem szolonak igaza van. Viszont vogyazni kell h nem konyu megtalalni:)

2011. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
58%

16 éves vagyok és már várok a második gyerekre.

Lakatos Xéna voltam, sziasztok.

2011. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!