Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves korig várjak az...

Hány éves korig várjak az első szexig?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok,tudom,hogy korai lenne,de mint ez általában így van nagyon d*gnék már.Elnézést a kifejezésért.

Szerintetek is korai lenne?

És inkább szerelemből feküdjek le valakivel? Megbánhatom ha nem,de jó volt a szex?


2011. okt. 12. 20:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

Igen, megbánhatod.

Ha majd szeretsz egy lányt és nem vele lesz az első, hanem egy akárkivel volt...

2011. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
31%
35-40 éves korban a legideálisabb elveszteni... de csak szerelemből és csak házasság után!!! és csak az ágyban, misszionárius pózban.
2011. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%
Te neked kell tudnod. Miért mi mondjuk meg, hogy élj?
2011. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Igazából magasról teszek rá, hogy mikor szexelsz. Bár véleményem szerint 16 év alatt nem kellene. De mindenképpen védekezz NORMÁLISAN, mert így is elég sok abortusz van.
2011. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
55%
A mai 14-éves fiúknak mindnek d*ghatnéka van.Várjál vele legalább 18 éves korodig.Még "kicsi"vagy ehhez (lelkileg).
2011. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%
nem én akarom ezt megmondani neked.. én a szerelemig várnék. de ha akarsz, tedd másképp. fogalmam sincs, hogy megbánnád-e -.-
2011. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
20:52 szerintem meg neked kéne tükörbe nézni hogy ilyeneket írogatsz.. valószínűleg neked ez jutott eszedbe mikor tükörbe néztél
2011. okt. 12. 20:57
 8/30 anonim válasza:
96%

15 éves fiú vagyok. Épp, hogy 14 éves voltam amikor elvesztettem, sportoló vagyok, így nem volt nehéz lányt találni hozzá. Figyelj, megbánod. Én bánom, és most h szerelmes lettem, majdnem összeroppantam, főleg h a barátnőm szűz volt még. Nem 14 évesen kell neki állni, hülyeség.


/Egy kortársad/

2011. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%

16 éves fiú vagyok, szintén szűz és nem bánom hogy nem vesztettem el 15. szülinapomon (lett volna rá lehetőségem egy ismeretlen lánnyal.. még a nevét sem tudtam..).

Első igazi csókom is a mostani barátnőmmel történt, akit szívből szeretek, és együtt fogjuk elveszíteni is ha megműtöttek és felépültem (lágyéksérvem van.. pénteken műtenek vele..).


Szóval én azt mondom, lehet hogy most jó enne, de késöbb megbánhatod. Nameg egy szűz lánynak alapból parás a szex, főleg ha a pasi nem az.. (megfelelési kényszer).


F/16

2011. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell azért ennyire nagy feneket keríteni a dolognak. Ha elég érett vagy hozzá testileg és lelkileg is, akkor hajts rá a dologra. 14 évesen nem ajánlom, 16+
2011. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!