Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire gáz az ha egy csaj...

Mennyire gáz az ha egy csaj egy egyéjszakás kalandban veszíti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 20:04
1 2
 1/20 nielindi ***** válasza:
53%
majd megbánja. utána meg ne sirjon, ugyis mindegy lesz.
2011. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%

én is így veszítettem el, de nem vagyok rá büszke, és nem is bántam meg. most nekem nem volt annyira nagy dolog, mármint a szüzességem. van akinek ez nagyon fontos, nekem annyira nem volt az.

de mást nem akarok ilyesmire bíztatni.

2011. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%

Hát igen nagy gáz.

A leendő szerelmednek ne nagyon dicsekedj el ezzel, ha már így történt, mert egy ócska könnyen kapható rib@ncnak fog nézni.

2011. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%
Én ezt inkább szánalmasnak nevezném. Még ha nem is szerelemből, de legalább párkapcsolatban történjen. De végülis nekem mindegy, a lelkiismeretük bánja majd.
2011. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon.
2011. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
Semennyire. Az viszont már igen, ha az eset után még vagy 40-50 farok járt benne rövid idő alatt.
2011. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%

"Még ha nem is szerelemből, de legalább párkapcsolatban történjen."


Miért, van olyan párkapcsolat, amelyben nincs szerelem? Mert ha igen, akkor teljesen olyan, mintha egyéjszakásban vesztette volna el.

2011. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
persze...rigyn@ lesz belőlem... mivel csak a csajokból lehet, egy pasit se ítélnek el azért meg 15 csajt megdöngetett...és még után ők k@rvázzák le a nőket...holott ők is megfektettek párat...
2011. júl. 20. 20:33
 9/20 anonim ***** válasza:
37%
Qrvára gáz.
2011. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Én is úgy vesztettem el...hazudnék ha azt írnám ,h sose bántam meg,DE én valahogy úgy gondolkoztam utána ,h még mindig jobb így mintha olyannal veszítettem volna el akit nagyon szeretek,de qrva nagyot csalódok benne ,az nagyon rosszul esett volna.Nem akarok persze ezzel senkit sem egy éjszakás kalandokra buzdítani,és persze nekem sem tetszene ha meghallanám majd egyszer ,h az én gyerekemnek is így sikerült.
2011. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!