Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy csaj elveszti a szüzess...

Ha egy csaj elveszti a szüzességét akkor felborul a hormonháztartása?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 23:24
 1/10 anonim válasza:
nem
2011. szept. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
személyfüggő. de amúgy nem értem hogy az ilyen kérdéseket a fiatal lányok mért nem anyukáikkal beszélik meg?
2011. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább rendeződik, ha utána rendszeres és biztonságos nemi életet él boldogságban és szerelemben!
2011. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem sem borul fel, bár az enyémet annyiban megzavarta, hogy miután elvesztettem egy héttel korábban jött meg, mint kellett volna. De utána semmi gond nem volt. Amúgy egyetértek a korábban szólóval, ha kiegyensúlyozott párkapcsolatban él szexuális életet a hormonjai sem fognak megbolondulni.

Max úgy függhet össze a dolog a szexel, hogy úgy döntenek a lány kezd fogamzásgátlót szedni, mert az persze megzavarja a hormonokat.

2011. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első után (másnap) nagyon komoly menstruációs fájdalmaim voltak, pedig nem vagyok rá hajlamos. Vér nem volt, csak hasgörcs. És nem borult fel.
2011. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
41%
Attól nem, de akkor, ha majd az a faszi, aki először feltörte, az lelép, na akkor komoly pszichés traumák érik, amit tulajdonképpen élete végéig sem hever majd ki.
2011. okt. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egy az egyben felborult az egész hormonháztartás.(Igaz az én esetem egy kicsit bonyolultabb volt mint az átlagos)
2011. okt. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gregfulop válasza:
Papíron nem kéne felboruljon, de valójában az érzelmi hatások, akár pozitív, akár negatív érzések megboríthatják. Ezzel célszerű az elején nagyon vigyázni, mert ha fiatal vagy, tényleg érhet akkora sokk, hogy egy életen át nem hevered ki.
2011. okt. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
75%
Nem ezt csak neked mondják hogy ki ne próbáld, könyebb megrémíteni a gyereket mint leülni és elmagyarázni neki hogy biztonságos és hogy jó.
2011. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
xd
2022. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!