Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőgyógyász tényleg látta,...

A nőgyógyász tényleg látta, hogy nem vagyok szűz, vagy csak gondolta?

Figyelt kérdés

Elmentem orvoshoz egészség ügyi okok miatt. Megvizsgált valami furcsa szerkezettel, amit feldugott és utána nekem esett, hogy mért nem szedek fogamzásgátlót ha nem akarok gyereket.:O Hát nagyon meglepődtem.. Valakinek volt már ilyen?:O


16/L


2011. júl. 21. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Te, a nőgyógyásznak ez a dolga! és igen, nagy valószínűséggel ért is a szakmájához, szal tuti látta, ha már nem vagy az!!!
2011. júl. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ezt csak abból állapítja meg, hogy megvan e még a szűzhártya, vagy valami másból is megtudja? Mert az több mindentől kiszakadhat..
2011. júl. 21. 23:41
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Eleve azzal a "furcsa" szerkezettel csak akkor vizsgálhat meg, ha már nem vagy szűz.
2011. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát azért csodálkoztam mert egy szót se kérdezett tőlem csak csinálta amit gondolt.. Mert 2 éve is voltam dokinál de az meg azt mondta direkt, hogy akkor nem nyúl azzal hozzám. A fejemre meg nem volt semmi ilyesmi kiírva :D
2011. júl. 21. 23:45
 5/13 szenszi ***** válasza:
68%

két opció van:


vagy ő vette el a szüzességed, csak nem emlékszel rá, vagy tud a gondolataidban olvasni. nincs mese, a nőgyógyászok már csak ilyenek.

2011. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Orvos, jól néznénk ki, ha nem tudna megállapítani egy ilyen egyszerű dolgot:D
2011. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor javaslok egy másik orvost, mert ez egy idióta. Azt se értem, hogy neked esik, kb mintha a fog.gátlón kívül mással nem lehetne védekezni. Ráadásul ilyen fiatalon nem is igazán ajánlott a fogamzásgátló.

Szóval a helyedben másik dokit keresnék.

2011. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen másikhoz járok alapból többször ilyenhez biztos nem megyek, csak ugye eltudtuk intézni, hogy soron kívül fogadjanak és ezért oda mentem, de legközelebb inkább kivárom.

Azt értem, hogy megtudja állapítani mert orvos, de nem úgy hogy ruhába állok előtte és nem is kérdez semmit erről. Tényleg annyi volt, hogy mondta feküdjek fel a vizsgáló asztalra és már nyomta is be azt a vackát ami nem mellékesen nagyon fájt. :/

Az értelmes válaszokat meg köszönöm. :)

2011. júl. 21. 23:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor ez az orvos egy profi... Rá néz a lány arcára és már tudja is, hogy szűz-e még vagy nem.:D
2011. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
20%
vagy kiéhezett ribanc fejed van és arról leszűrt mindent
2011. júl. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!