Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőgyógyász látja, hogy még...

A nőgyógyász látja, hogy még valaki szűz vagy sem? Mennyire fáj az első vizsgálat?

Figyelt kérdés

Szerdán megyek először nőgyógyászhoz a rendszertelen menstruációm miatt. Szűz vagyok még a barátommal nem volt köztünk semmi.

Mennyire fáj a vizsgálat?


2011. aug. 15. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

Persze, hogy látja, másképp vizsgál egy szűz lányt, mint aki nem az.

Nem fáj, csak kellemetlen.

2011. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Klüti válasza:
4%
A nőgyógyász meg tudja állapítani, hogy szűz vagy-e... másképp hogy lehetne nőgyógyász?! Egyébként a vizsgálat nem fáj, csak kellemetlen.
2011. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Ha fiatal vagy még, azt fogja mondani, hogy be fog állni magától, vagy ajánlani fog valami enyhe fogamzásgátlót szerintem. Ugyanilyen problémával voltam, és nem vizsgált meg.
2011. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen 16 éves vagyok és eddig is nagyon rendszertelen volt. De most már 2 éve hogy legelőször megjött és anyukámmal úgy gondoltuk most már ideje lett volna beállnia. Van barátom de még nem feküdtünk le. Akkor valószínűleg nem fog megvizsgálni? Hány évesen voltál és szűz voltál még?
2011. aug. 15. 20:42
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez butaság..-.-
2011. aug. 15. 20:47
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak finoman :) majd meglátod a következményét..:) lehet letiltanak :)
2011. aug. 15. 20:52
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

általában ha először vizsgál meg rá is kérdez hogy volt e már aktus...de ha nem mindenképp mondd neki, mert másképp viszgálják a szüzeket

ha nem vagy szűz csinál rákszűrést is ami azt jelenti hogy felnyom egy bazivastag csövet...szóval szólj neki..

2011. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Attól tartok én nem szidtam semmi családtagodat..vegyél vissza magadból mert a szád nagy amúgy meg irgalmatlan hülye vagy :)
2011. aug. 15. 21:00
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Én sem szidtam csak azt mondtam,hogy kérdezd meg anyádat te szerencsétlen.Jobb ha tudod,hogy a seggeden kersztűl fog vizsgálni még akkor is,ha neked én nem vagyok szimpi.Ez nem poén és nem hülyeség ez tény.Akkor is tény ha szólsz a moderátornak!
2011. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

De kikerestem neked egy orvosi oldalról orvos által adott választ csak hogy lásd kit nézel hülyének:


Kérdés:

A még szűz lányoknál is elvégezhető a kézzel végzett vizsgálat a nőgyógyászati szakrendelésen? Ha nem, náluk milyen más vizsgálati módszert használ az orvos?

Válasz:

Pl. viszonylag ártalmatlanul lehet tapintásos vizsgálatot végezni végbélen át is de létezik az ultrahang is. Tény ugyanakkor, hogy a szűzhártya a sérülés veszélye nélkül egy ujjal átjárható a 17-20 éves lányok három negyedénél. De ezt nem kell erőltetni, mert a cél, hogy az első nőgyógyászhoz fordulás ne legyen kellemetlen és ne okozzon sérülést. Inkább egy részletes kikérdezés és egy ultrahang...

Dr. Nagy László



[link]


Még linket is adok!


Ha ennek sem hiszel akkor nem tudom mit vársz.

2011. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!