Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meglátszik sex kozbe a pasin,...

Meglátszik sex kozbe a pasin, hogy még szűz, vagy nem?

Figyelt kérdés
Ugy értem van valami jele ennek?
2011. júl. 25. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
észre veszi
2011. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
fizikai jele nincs, csak max az, hogy nem igazán tudja még, hogy mit kell (kivéve ha ügyes), vagy túl hamar elmegy, vagy remeg, de akár mi lehet, ha jól megfigyeli a lány, akkor általában észre vehető
2011. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát én 16 éves fiu vagyok van egy 14 éves csajom, de neki már sok ex-e volt, csaka nem tudom, hogy még szuz-e...én még az vagyok...de mondta, hogy egyik este menjek át hozzá...gondolom sexre...picit izgulok mi lesz...
2011. júl. 25. 22:29
 4/18 anonim ***** válasza:
tudod én 16 alatt nem sok lányt veszek komolyan, 14 éves lány nekem kicsi, az h sok volt az exe, arra azt mondanám hogy gyereke szerelem, ha pedig átmész és lefekszel vele, légy magabiztos, mielőtt elindulsz beállsz a tükörbe kicsit állatkodsz, megiszol 2 sört, utcán mondogatod magadba, hogy "jó vagyok, kemény vagyok, én vagyok az úr, én vagyok az isten!!!" aztán hidd el nem fogsz izgulni :))))
2011. júl. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

Hú kedvenc kérdésem :D


Én is ezen paráztam. Figyelj józan ésszel 15 éves fejjel kigondoltam hogy fogom elveszíteni. Majdnem biztos hogy az első 5 lökésnél elélvezel. Tehát én ezt már jóval előre kigondoltam és meglepetésemre pont úgy sikerült mint ahogyan elterveztem :D


Utánaolvastam sokat hogy hogyan kell ujjazni meg nyalni. Átmentem hozzá és bele kezdtünk. b*szottul fel voltam rá izgulva és egy pillanatra mikor megláttam a szép kis puha szőrtelen punciját megakadtam :D De utánna folytattam elkezdtem finoman nyalni ahogy kell(nem írom most le) aztán kicsit gyorsabban. ÉS MOST jön a csel. Az álló farkammal elkezdtem simogatni neki. Látszott hogy tetszik neki, mosolygott stb. ekkor kicsit fel löktem hogy így mondjam a fejét ,hogy zavar ha néz mikor nyalok. Ekkor zsupsz bedugtam löktem kb 10-et szép lassan és kihúztam durr. belenyomtam a farkam a takaróba és kicsit nyögtem egyet.Ennyi volt :D Nem tűnt fel neki. Utánna már kb negyed óráig nyomtam és elsőre is jól ment. Szuper volt , imádtam a mozgást meg az érzést :D Azóta is rabja vagyok :P

2011. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm barátom, így fogok csinálni! ;)
2011. júl. 25. 22:45
 7/18 A kérdező kommentje:
Várj...elélveztél, és utána még keményen csináltad?
2011. júl. 25. 22:48
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem nem! Elélveztem , de nem vette észre . Utánna folytattam a nyalást. Ezt egy olyan 7-8 percig utánna megint állt és akkor bevágtam :D
2011. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Es ugy az baj, ha 2 percig tart a sex? 5 nyomás? Es a csaj szopott is, hogy így szép magyarosan kifejezzem magam?
2011. júl. 25. 22:58
 10/18 anonim ***** válasza:

4. válaszoló mellé fűzném, hogy ne igyál semmit, hatással lesz rád, esetleg előfordulhat, hogy nem áll majd fel neked...szóval ne igyál, többi mehet... ;)

17/L

2011. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!