Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meglátszik sex kozbe a pasin,...

Meglátszik sex kozbe a pasin, hogy még szűz, vagy nem?

Figyelt kérdés
Ugy értem van valami jele ennek?
2011. júl. 25. 22:24
1 2
 11/18 anonim válasza:

nekem 2 üveg bor után is feláll

Mondjuk tömény után nem biztos

2011. júl. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Nem látszik meg, ha nem félsz, van önbizalmad és azért az sem árt ha nem vagy teljesen szerencsétlen:D Tapasztalatból mondom.
2011. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szerencsétlennek ilyen helyzetekbe nem nagyon mondanám magam, mert az elso csoknál olyat smároltam a csajjal, hogy csak ámult-bámult a tapasztaltja ;) ...Meg aztán jol kijovunk egymással :) Es nem luzerkodok, hogy most hova nyuljak, hova ne...fogom, és lecsokolom. Ennyi
2011. júl. 26. 22:02
 14/18 anonim válasza:
Látom tudod a dörgést:D:D Nagyon helyes.
2011. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát ha előtte szopizik és bedugod akkor ugyan olyan újdonság érzeted lesz és hamar elmész. Max nem annyira. Hanem mondjuk 10 mp :D
2011. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
10 masodperc lesz az elso sexem? Ne csesszetek...és gumival csinaljam vagy nélkule? Hogy jobb?
2011. júl. 26. 23:46
 17/18 anonim ***** válasza:
Gumival tovább tart.
2011. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Igen, a legtöbb ember tényleg hamar elmegy, de vannak azért kivételek. Lehet te pont az vagy! Ajánlom, hogy az önkielégítéseket húzd minél tovább, addig míg már szinte kontrollálni tudd, hogy mikor mész el. Ettől függetlenül azért tényleg igencsak más érzés odabenn:D
2011. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!