Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Észreveheti a nőgyógyász,...

Észreveheti a nőgyógyász, hogy szűz vagyok ugyan, de rendszeresen ujjazom magam és tárgyakat dugok a végbelembe?

Figyelt kérdés
anyu elakar vinni a nögyogyászhoz és én még szüz vok de észre veszi a doki hogy rendszeresen ujjazom magam és tárgyakat dugok a végbélbe?
2008. márc. 2. 21:21
1 2
 11/18 anonim válasza:
72%

Miért dugsz tárgyakat a végbeledbe???

Ezt nem értem...de ha rendszeresen ujjazod magad akkor valoszinuleg már sérült a szüzhártyád!

2008. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
anyu azért visz dokihoz hogy megnézese szüz vok még-e?
2008. márc. 3. 21:39
 13/18 anonim ***** válasza:
16%

:-) Te aztán egy igazán beleváló lány vagy! :-)


Ha Woody Allen már nem élne, azt mondanám, az ő reinkarnációja lehetsz. :-)

2008. márc. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszem, hogy azért vinne, hanem inkább azért, mert a nőorvos nagyon sok betegségtől meg tud védeni, amik a nemzőképességedet is fenyegethetnék. Anyukád azért visz oda, mert azt szeretné, hogy egészséges legyél és majd egszer egészséges unokákat tudj szülni. Az persze biztos érdekli, minden anyuka imád a gyereke életében vájkálni, de nem ez a fő ok.
2008. márc. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

En 20 evesen szuzen mentem az elso rakszuresre. "Evekig" ugyanahoz a dokihoz jartam egeszen addig amig meg nem kerdezte, miert vagyok meg mindig szuz?

Soha nem beszeltem rola, hogy mit csinalok meg mit nem mert az nem a doki dolga es mar bocs ha meg jol ereztem magam szuzen akkor ez ot miert zavarta? Nem tudom. Dokit csereltem, akit nem zavart a szuzessegem.

Igazabol nem ertem miert kell barmit is a hatso feledbe dugdosni? Ha megvizsgal fogja latni ha szuz vagy. Ugyanakkor mikor megvizsgal a popsidat is megnezni - az en dokim legalabbis mindig megnezi mi a dorges.

Legyszives hagyd ezt abba!

Ha igazan jol szeretned magad erezni az orgazmusig egyedul, akkor keresd meg a puncid elejen ahol az un. "vagas" kezdodik keresgelj es talalsz egy borso nagysagu kis csomocskat. Ha az masszirozgatod, izgatod, hamar lesz kellemes vegeredmeny.

Igy aztan se "targy" a vegbelbe, se koszos ujjacskak a huvelybe. Mellesleg megtapasztalod, mi a jo neked, megismered a tested sokkal jobban.

2008. márc. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%

leeht hogy az ujjaddal már átszakitottad a szüzhártyádat.

amugy meg nem értem azt a válaszadot aki azt irta hogy a kérdező anyja mért akarja elvinni a kérdezőt orvoshoz, nem értem esetleg te vagy a kérdező anyja? csakmert leeht hogy fura dolog de nekem volt egy lány ismerősőm akit az apja elakart vinni nőgyógyászhoz csakhogy megtudja hogy a lánya szüz e még és azt mondta ha már nem az akkor kidobja a lakásból. bármilyen hihetetlen vannak ilyen szülők! azon is mindenki kiakadt hogvy akérdező a végbélbe dugdos tárgyakat, tényleg fura dolog, de mondjuk ha igy belegondolok leeht pont azért csinálja mert a hüvelyébe nem akar nagyobb árgyt dugni nehogy átszakadjon a szüzhártyája ezért mivel máshova nem tdná dugni gondolta hogy oda dugja, jó lehet hogy ez igy vicces de nekem ez jutott eszembe.vagy mert az jelent nagyobb élvezetet neki.leeht késöbbiekben is az anális szexért fog rajongani.

jah és a végbél tényleg kitágul, tehát ha sokat csinálod tényleg befogsz kakilni, és tényleg probáld inkább a csiklodat izgatni, az nem ilyen drasztikus.

2008. márc. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
33%

Ne rémisszétek már el szegényt!

Nem lesz semmi bajod.. Óvatosan és tisztán csináld, ajánlom az öblítést.. Ha így folytatot, nagyon jó nő leszel.

2008. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
34%
szerintem anyukád észre vette, hogy hiányoznak tárgyak a lakásból és azért visz el a dokihoz, hogy azokat szedje megint elő :D
2009. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!