Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy lány felajánlotta, hogy...

Egy lány felajánlotta, hogy elvehetem a szüzességét de mindenképp gumi nélkül szeretné. A végén említette, hogy ez pénzbe kerülne nekem. Szűz lánnyal még nem voltam életemben, de bármennyit fizetnék, hogy érezzem, hogy milyen lehet. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 18:40
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira nem bánnál tőle egy gyereket, akkor utasítsd el ezt az ajánlatát (amit nem is értem, miért tett), ellenben hívd el randizni, járjatok, és úgy feküdjetek le, majd vedd feleségül és vállaljatok gyereket :)
2011. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Csak szivat! Nem szűz...... és egy rib@nc!!!

Egyébként semmi extra szűz lánnyal lenni...

2011. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim válasza:
szerintem a csajszi kifejezetten örülne, ha teherbe esne, sőt, valószínűleg ez a célja, akkor legalább el kellenne tartanod, sőt, utána is lenne, aki dugja. te.
2011. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Eleve megvan a véleményem az olyan lányokról akik pénzért árulják a szüzességüket, s nem érzelemből, szerelemből adják oda magukat valakinek. Már ha egyáltalán tényleg szűz a lány. Amúgy ha tényleg szűz lehet hogy neked egy nem túl jó menet lenne, mert van hogy akár órákig kéreti magát valaki, nem izgul fel, nem biztos benne, finomkodni kell vele, stb.

Tudom, mert nő vagyok és velem is finoman kellett bánni, nem érdekelt volna semmilyen nagy összeg hogy vki jól megdöngessen, ezekre volt szükségem:

Türelem, szerelem, idő, megértés, simogatás, csók, megint türelem, megint simogatás, ismétlődően...

Volt hogy már majdnem, és visszakoztam... Utólag elhiszem mennyire rossz kínzás lehetett a pasimnak, hogy ő már csinálta volna nagyban én meg még nem... De szerelmesek voltunk, és megértettük egymást. A mai napig vele vagyok és soha el nem felejtem, és soha nem kellene másik pasi. :)

2011. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

ha akarod akkor mi a kérdés?

21/L

2011. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
28%

u.i.: gondolom ő is úgy van vele, hogy tudni akarja milyen tapasztalt pasival + gumi nélkül(alias nem egy műanyaggal...)

majd meséld el mi lett ;)

2011. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
65%
Ide a rozsdás bökőt hogy az a csaj már rég nem szűz. Vagy olyan förtelmes hogy ingyen senki nem akarta megdugni? Vagy fel akarja csináltatni magát, vagy már eleve terhes és rád akarja verni a balhét. Te meg még örülnél is neki ha felnevelhetnéd egy ribanc és egy vadidegen akárki közös gyerekét. De meg is érdemelnéd ha ennyi eszed van. Csak könyörgöm azzal a gyerekkel bánjatok majd rendesen.
2011. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha én prosti lennék, szűznek adnám ki magam, hátha egy vagyont is fizetnének a nem létező ártatlanságomért.
2011. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
56%
ritkan mondanak ilyent a szuz lanyok....biztos h az? dugjad meg
2011. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Azt észre venni ha valaki nem szűz!
2011. aug. 3. 17:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!