Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ötven évesen, három éves...

Ötven évesen, három éves kapcsolat után még mindig szűz barátnőnél még próbálkozhatom?

Figyelt kérdés
Ötvenkét éves vagyok, túl egy váláson, egy felnőtt fiam van. Válásom után egy évvel interneten megismerkedtem egy hölggyel, megkedveltem, megszerettem, s most vénember létemre fülig szerelmes vagyok bele. Egy végtelenül kedves, figyelmes, intelligens hölgyről lenne szó, fizikailag is minden rendben vele, egyszóval egy olyan valaki, aki rengeteget lendített az önbizalmamon már csak azzal is, hogy egyáltalán szóba állt velem, s tudom, hogy mostanra már meg is szeretett, viszonozza az érzelmeimet. Viszont, s most jön a bökkenő, az illetőnek még nem volt nemi kapcsolata, szűz. Mi három éve ismerjük egymást, kb. két és fél éve annak, hogy az első együttlétre is sor került, de ez kimerült a pettingelésbe, tovább nem mentünk, s akkor mondta el azt, hogy szűz. Nem egy frigid nőről van szó, ugyancsak tüzes teremtés, csak megérintem s szinte azonnal benedvesedik, szóval tudom, érzem,hogy kívánja a szexet. De a behatolás pillanatát mindig elodázza. mindig kér, h még várjunk, mert még nem érzi felkészültnek magát. S én, ebből kifolyólag már három éve nem szexeltem egy jót (orális kielégülésem van, amikor együtt vagyunk, mert ezt bátran bevállalja). Közben el is jegyeztem ezt a hölgyet, szeretném feleségül is venni, de a szexhez való hozzáállása nagyon komolyan elgondolkodtat. Láttam, hogy ez egy olyan oldal, ahol fiatalabb korosztály képviselteti magát, s gondoltam itt teszem fel a kérdésem, hátha kapok valami épképzláb kapaszkodót. Már élassan én is rettegni kezdek ugyansi attól h mire enged a kedvesem, én már tehetetlen leszek, impotens. Már lassan nem is tudom, h pasi vagyok e még valójában, aki rendesen meg tud "hágni" egy nőt. Bocsánat a vulgáris kifejezésért :) Viszont tudom, érzem, h ha el kéne őt hagyjam, szakítanom kéne vele, akkor én abba beleőrülnék. Még soha nem éreztem azt, amit most vele, vagyis hogy megtaláltam a másik felemet, a társamat, azt a nőt, akire eddig vártam. Csak ez a nyavalyás szexes dolog, ez az ami néha elszakítja nálam a cérnát.
2011. aug. 1. 17:42
 1/7 A kérdező kommentje:
.. a barátnőm 41 éves...
2011. aug. 1. 17:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hölgy, magától az aktustól, netán a fájdalomtól fél (mert mint említetted más szempontból nincs probléma), akkor egy nőgyógyász érzéstelenítésben megoldja egy pillanat alatt az "akadályt".

Második részéhez: ugyan nem vagyunk egyformák, de min. 15 éved van még, hogy azon kezd el gondolkozni, alkalmas vagy-e szexuális (hagyományos) aktusra...

Ne add fel, menni fog, ez lesz az út a boldogsághoz...

2011. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fke ***** válasza:
33%
ha van orál, akkor nincs probléma :D
2011. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ez egy aranyos kérdés :) szerintem fontos lenne kideríteni, hogy pontosan miért nem akarja a szexet, mert ez semmiképpen nem normális, valami félelem vagy trauma állhat a háttérben, esetleg vallási/etikai okok, de ezt nem hiszem az alapján, amit egyébként megtudtunk róla.
2011. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, valójában az én esetemben már csókolomzni kellene téged, de ahogy látom, fiatalos vagy. Nos, hát szerintem üljetek le a hölggyel és beszéljétek meg az egész szex témát, nyilván ő is arra vár. Ahogyan fentebb említetted, meg van ijedve, és egy jó, megértő beszélgetés ezen sokat segíthet. Sok boldogságot kívánok!! 15/L
2011. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem el kene mennetek egyutt valami szexualpszichologushoz. Biztos van valami gatlas benne, ha eddig mindig elodazta a dolgot tovabbra is ezt fogja tenni. Szakember hatha segithet.
2011. aug. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem hívő véletlenül?lehet,h a házasságig akar várni...bár ezt valószínűleg megmondta volna.de az elég érdekes,h 41 évesen még szűz. biztos van vmi oka.
2011. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!