Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nekem 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nekem 1 kapcsolat se jön össze? ápolt vagyok meg minden alapvetö dolog és még szüz a csajok azzal jönnek hogy csak barátnak vagyok jo ez miért van nem értem 14/F normális válaszokat kérek thnx

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 21:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
57%

Segítek neked, mert most én is nagyon szenvedek egy szerelmem miatt, aki persze, hogy nem engem választott.


A lényeg, hogy mi túl jók vagyunk, kedvesek, rendesek velük, ezért csak barátok lehetünk.


Ahhoz, hogy akármelyik csajt megkaphasd neme elég ennyi, rámenősnek kell lenned, mász rá szó szerint, huncutkodj, tapizd le, puszild meg váratlanul. Aztán hagyd ott és tuti, hogy utánad rohan.


Sajnos ez az élet, a jók veszítenek, a rosszak nyernek. :S

2011. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Már probáltam :Saz se jött be szolt a suliba a tanárnak és én kaptam azért is :S
2011. aug. 16. 22:02
 3/30 anonim ***** válasza:
13%
A kedvesség nem éppen nyerő, keress rá google-ban Mex Deluxe-ra, Ő segít, legalábbis a kézikönyve nagyon hasznos!:)
2011. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
az ijetn me lehet ijen szaokbol meg tranuni távkapcsolatom volt 1 csomo csak sajna táv és talizni nem tudtunk szal ez nagyon cink hejzet
2011. aug. 16. 22:06
 5/30 anonim ***** válasza:
A mondat eleje mi akart lenni?
2011. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 LĂĄny17 válasza:
16%
szentem tul kedwes wagy, wagy nem mutatod ki a csajoknak hogy kellenek neked..ezert hisznek csak baratnak
2011. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
azt hogy nem jön össze 1 kapcsolat sem :(
2011. aug. 16. 22:10
 8/30 LĂĄny17 válasza:
16%
szentem tul kedwes wagy, wagy nem mutatod ki a csajoknak hogy kellenek neked..ezert hisznek csak baratnak
2011. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
:(
2011. aug. 16. 22:12
 10/30 LĂĄny17 válasza:
65%
Am szentem ha nem wagy biztos benne hg neki is bejĂśsz akk ne tapizd csak Ăśleld meg, aztĂĄn meg jĂśhet a puszi meg az ilyenek egy idĂś utĂĄn biztos hg belĂŠd szeret ha szomorĂş vigasztald meg ha boldog nevess vele mindĂ­g allj mellette..
2011. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!