Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi történhetett? (Kérdés...

Mi történhetett? (Kérdés rövid, magyarázat bővebben)

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, a barátommal 1,5 hónapja vagyok együtt, és mindig pontosan szokott megjönni, ám elfelejtettem feljegyezni hogy mikor volt meg utoljára, úgy tudom hogy körülbelül miután összejöttem a sráccal rá 1 hétre, mert pont nála aludtam. Na mindegy, megujjazott egyszer, és utána véreztem egy kicsit, azt hittem megjött, de mivel alig véreztem, és még másnap estére sem jött meg, ezért úgy voltam vele hogy nem érdekel, és rá 2 napra megint megujjazott, egy kicsit fájt, és utána egy fél órával kb megint viszonylag sokat véreztem, ez kb 1 hete, viszont azóta megint semmi. Ideje lenne lassan hogy megjöjjön, de most mégsem! És mitől lehetett az a vérzés? Lehet átszakadt a szűzhártyám? ezt kitudom valahogy tapintani ?
2011. aug. 3. 02:31
 1/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg csak szűzhártya, és lehet az első újjazásnál nem szakadt ki rendesen ezért véreztél még most is. Az meg hogy késik, sok lánynál bezavar, amikor átszakad a szűzhártya.De ha nagyon parázol menj el nőgyógyászhoz, de szerintem teljesen természetes.
2011. aug. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vágja le a körmeit. Nem kamu, velünk is volt ilyen, aztán kiderült, h a párom kicsit "megkarmolt" odabent.
2011. aug. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, a megujjazastol boven kiszakadhatott a szuzhartyad, az verezhetett. De ha meg ilyen zoldek vagytok (hany evesek vagytok??) siman lehet, hogy megsert az ujjaval-kormevel odabent es onnan jon kis verzes.


Nyugi nem vagy terhes es meg fog jonni.


Mi lenne, ha eloszor inkabb finomabb dolgokkal kezdenetek, es lassan megismerni a masikat. Miert kell ezt az ujjazos dolgot eroltetni? Akkor mar inkabb dugjatok. Vagy simogasson ugy, hogy jol essen neked is, de ha faj, epp az egesz ertelme vesz el! nem azert van a szex, hogy eroltessetek es fajjon.

2011. aug. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
en 16, a baratom 19, es eleg tapasztalt ilyen teren. az elso nem fajt, szoval abszolut nem kenyszerbol ment, es jol is esett, a masodiknal fajt csak, de akkor is csak neha es ha szoltam neki akkor maskepp csinalta. csak most azt nem tudom hogy biztosan atszakadt-e, mert elozo baratom is megujjazott, de ott abszolut nem vereztem..
2011. aug. 3. 03:19
 5/6 anonim válasza:
Hát akkor ennyi erővel már dugnotok kéne!
2011. aug. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos azért véreztél mert elszakadt a szűzhártyád.És ne aggódj,biztos meg fog jönni a menstruációd.
2011. aug. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!