Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele? (kérdés túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? (kérdés túl rövid, a magyarázat pedig hosszú)

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyok együtt a barátommal és ez alatt az idő alatt nem is mentem bulizni sehova szinte az egész napomat vele töltöm de 2 napja veszekedünk mert nem enged el a baránőimmel nem bízik bennem de soha nem adtam rá okot hogy ne bízzon bennem és tegnap azt mondta hogy ő azt szeretné ha én azt csinálnám amit ő mond én ezen nagyon felháborodtam azt is mondta h egy lánynak nem lehet annyi mindent csinálni mint egy fiúnak születésnapomkor sem engedett el de ő viszont elment ja és persze őt is hívom hogy jöjjön velem bulizni de ő nem jön mit csináljak? fital vagyok szeretném élvezni az életet de szeretem is őt nem tudok dönteni azt mondta hogy válasszak ő vagy a bulizás én komolyan veszem őt őis engem de azért néha jól esne kikapcsolódni a barátnőimmel. Ti mit csinálnátok a helyemben?
2011. okt. 15. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Szakíts vele Csetnegi Dorottya!
2011. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Állj elé és mondd meg neki hogy ez a 21. század: vagy hagy neked szabad teret, vagy viszlát és otthagyod. Nem éri meg, ne hagyd, hogy irányítson!
2011. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 napietus ***** válasza:
100%

azonnal lapátra vele! nem az apád, nem az anyád, nem a gyámod. mi az, hogy nem enged? miért kérsz engedélyt egyáltalán?


ha "de szereted", akkor is. ha arra nem vagy képes, hogy kidobd, meg is érdemled a sorsodat, akkor viszont tessék bokát összecsapva, vigyázzban várni majd maradéktalanul végrehajtani az utasításokat és tűrni.

2011. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokra mész a szerelmeddel, ha ő annyira sem szeret, hogy emberszámba vegyen.

[link]

2011. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dukai regina ***** válasza:
Vidd el egyszer ót is, hogy lássa aggodalomra nincs oka. Sok oylan pasi van akit átvertek és képtelen lett bizni. Próbáld meg ezt. Ha bulizós vagy akkor nem szabhatja meg. Ha ezek után sem enged akkor próbálj erényesebb lenni.
2013. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanuld meg használni a vesszőt, pontot, nagy kezdőbetűt!
2017. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!