Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már masztizással se tudom...

Már masztizással se tudom elnyomni a szexuális étvágyamat! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Masztizok, naponta kb. 1×-2× és ezek után is lázba vagyok teljesen, főleg ha elolvasok valami jó kis történetet, vagy fantáziálgatok.. Teljesen ki vagyok már! Pasim nincs,szűz vagyok és 16 éves lány. Ajánlanátok uj, kielégítőbb technikákat masztizáshoz?? MEGŐŐRÜLÖK!!!
2011. aug. 3. 11:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ismerős..:D
2011. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
nagyon rossz érzés.. :D mikor már csak olyan van hogy... áá ne is beszéljünk róla.. :D
2011. aug. 3. 11:32
 3/30 anonim ***** válasza:
Használj segédeszközöket, banán, uborka, stb. Nézz masztis videókat a neten, tele vannak jó ötletekkel.
2011. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon átérzem. Igaz én fiú vagyok, 21 éves.

De én sem bírom ki legalább napi 3-4-szer masztizom, de ez sem elég, igazi nővel akarom, csak sajnos nincs egy nő sem, aki akarná velem. Az utcán meg nem lehet leszólítgatni a sok-sok csinos lányt.


De egy jó van ebben, hogy végre van egy lány, aki átérzi milyen így szenvedni.

2011. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Miért nincs pasid? :D Megdugjalak én ?:D
2011. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

nem fogok segédeszközöket hazsnálni, az ugy elveszítené a " varázsát" ha igazábol leszek majd fiuval :D

jaj és te már régebb óta birod.. nem is tudom hogy... nekem már most 16 éves teljesen ki van minden szögletem, már az agyamról nem is beszélve.. :D

köszi nem kell meghagyom majd a szerelmemnek!:DD

2011. aug. 3. 11:42
 7/30 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de muszáj megkérdeznem az előbbi kérdezőtől, hogy ilyenkor mit gondoltok? Tökmindegy hogy néz ki, akinek felajánljátok magatok? (ne vegye magára a kérdező, mert csak általánosságban kérdem:D)
2011. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
hát utolsó, ez igaz :D
2011. aug. 3. 11:47
 9/30 anonim ***** válasza:
Úgy látszik nem kapok választ. Na mindjárt megkérdezem akkor rendesen, nem itt komiban.:D
2011. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Off: Most komolyan nem esik le ,hogy ezt csak azért írtam mert látom mennyire ki van éhezve a kérdező? Amúgyis nulla(bár ki tudja) a valószínűsége ,hogy ismerem és mivel nem ismerem ezért nem is gondolom komolyan. Tehát nem fogok elmenni hozzá az ország másik végébe és megdugni :D Különben meg én meg sem mondanám a neten a nevem senkinek főleg nem gyakori kérdéseken :D Szóval nem nem gondolom komolyan és ennél fogva a kérdező külseje sem érdekel.


És nem ajánlom fel magam :D Azt a nők szokták.

2011. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!