Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már masztizással se tudom...

Már masztizással se tudom elnyomni a szexuális étvágyamat! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Masztizok, naponta kb. 1×-2× és ezek után is lázba vagyok teljesen, főleg ha elolvasok valami jó kis történetet, vagy fantáziálgatok.. Teljesen ki vagyok már! Pasim nincs,szűz vagyok és 16 éves lány. Ajánlanátok uj, kielégítőbb technikákat masztizáshoz?? MEGŐŐRÜLÖK!!!
2011. aug. 3. 11:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Oooké :D
2011. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

végülis igen ki tudja! :D

lehet ismerlek..:D lehet én vagyok a legjobb barátod.. lehet akit kinéztél magadnak.. KI TUDJA :D

2011. aug. 3. 12:14
 13/30 anonim válasza:
53%
Én megduglak ha akarod
2011. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Ennek később igencsak örülni fog a barátod :-)

De, ha otthon vagy, és 3-4szer kívánod, akkor csináld naponta annyiszor, ez nem bűn. 16 évesen én is ilyen voltam, és ma is ilyen vagyok, csak ma már nem 1-2szer masztizok, hanem ennyiszer vagyok együtt a párommal.

Ismereteim szerint ez tipikus problémája ennek a korosztálynak, ne izgulj, később azért ez kissé csökkenni fog.


22L

2011. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
Én megduglak ha akarod
2011. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Honnan tudod ,hogy kinéztem valakit? :) Pedig rólam nem sokan gondolnák ,hogy mennyire vágyom egy rendes barátnőre. De tényleg van egy lány akit jó ideje kinéztem magamnak , csak szinte alig látom :S Lehet ,hogy te vagy az :P De ha k*rva szép vagy akkor tényleg te vagy :D
2011. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
ajánlom magamat
2011. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

hát a szépség relatív:) erre nem tudok magamról mit mondani :D

Ott lesz az a kis % hogy lehet én vagyok az akit kinéztél!:D

2011. aug. 3. 12:54
 19/30 A kérdező kommentje:
amugy köszönöm az eddigi válaszokat! ( már amelyikbe nem az hogy megdugnának..) csinálom én, de ugyanúgy megőrít ez az érzés..
2011. aug. 3. 12:55
 20/30 anonim válasza:
52%
Csirke,saláta,krumpli,bab .Ezekkel szerintem ellehet nyomni a szexuális "étvágyat"
2011. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!