Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » MInden nő képes mind 2 két...

MInden nő képes mind 2 két fajta orgazmusra?

Figyelt kérdés
eggy filmben hallottam hogy nem most ez igaz vagy nem? :)
2011. aug. 4. 00:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
fizikailag igen... ha mégsem az pszichikai dolog
2011. aug. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
tudomásom szerint 3 fajta van(csiklós,hüvelyi,gpont),de vki még 1ik fajtára sem képes,nekem 2 jött össze :)
2011. aug. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
milyen az a gpont ???
2011. aug. 4. 01:24
 4/16 anonim válasza:

Van itt egy cikk, amiben leírják, hogy gyakorlatilag nincs is, csak egyféle. :P

[link]


Egyébként, elméletileg igen, de gyakorlatban sok nő nem él át orgazmust konkrétan szeretkezés/aktus közben.

2011. aug. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

a hüvelyi és a g-pontos ugyanaz :D mivel a g-pont a hüvelyben van...és lehet, h a cikkben leírják, h ugyanaz, de attól függetlenül teljesen más érzés a kettő... a csikló-orgazmust inkább csak "kivül" érzem, meg egy kicsit a hasamban, a hüvelyemben olyankor semmit nem érzek...míg a g-pontosnál meg a csiklómban nem érzek semmit, viszont belül meg érinti az összes környező szervemet...öö..remélem érthető, másképp nem tudom elmagyarázni


22/L

2011. aug. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D
2011. aug. 4. 02:41
 7/16 anonim ***** válasza:

"a hüvelyi és a g-pontos ugyanaz"


És ezt Te mint nő írtad le???? Kicsit még gyakorold a szexuális életet, mert ez így hülyeség ...

2011. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen, mint nő írtam le és semmi hülyeség nincs benne... a hüvelyi orgazmus a g-pont közreműködésével jön létre... a hüvely középső szakaszában speciel nem is igazán vannak idegvégződések, ott nem érezni semmit (pl ezért nem zavar a tampon)...csak úgy önmagában a hüvelyben lévő idegvégződések nem lennének képesek orgazmust okozni


te mivel támasztod alá az állításodat, miszerint nem ugyanaz és én vagyok a hülye? el tudod magyarázni, miért? 6 éve élek nemi életet, elég intenzívet, semmi tanulnivalóm nincs a szexben, orgazmushalmozó vagyok és spriccelek is...hidd el értek az orgazmusokhoz :D

2011. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Kedves utolsó válaszadó.

Örülök hogy olvastam válaszod,tettem már fel ide kérdést de senki nem adott normális választ nekem,akkor tehát megkérdezem tőled!

Mikor a párommal vagyok,vizelési inger jön rám,próbáltam hogy bírom,és nem megyek pisilni,de nem spricceltem,semmi.Mi a véleményed erről?Szerinted hasznos lenne előbb ha úgy csinálnánk hogy ujjazás közben nyomja a G pontomat és megnézem hogy mi történik?azt írták hogy tuti hogy a húgyholyagomat nyomja,és ettől kell pisilnem?szeretném kérni véleményed!!

2011. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Először is a kérdezőtől elnézést, amiért összebarmoljuk a kérdést.


Kedves utolsó! Teljesen normális a vizelési inger, semmi köze a húgyhólyagodhoz. A húgycső és a hüvely nagyon közel vannak egymáshoz, alig egy vékonyka fal választja el őket, amiben idegvégződések vannak. Ugyanezek az idegvégződések vannak ingerelve szex közben és pisiléskor is. A pisilési inger mindenképp az orgazmus előjele de nem feltétlen lesz belőle spricc. Bepisilni biztos nem fogsz, az lehetetlen, sőt, én pl még orgazmus után pár perccel sem tudok pisilni... spricceléskor ugyanaz a "lötty" jön belőled, amitől egyébként benedvesedsz, csak fel van hígulva és az orgazmus miatti izomösszehúzódások miatt lövell ki olyan erővel. De sajnos arra még magam sem jöttem rá, mi befolyásolja, hogy ez megtörténik e vagy sem. Általában a 3.-4. orgazmusom környékén szoktam ilyet produkálni egy aktus alatt....mikor érzem, hogy élvezni fogok és erős ez a bizonyos vizelési inger, nem csakhogy elengedem magam és hagyom, hanem egy picit rá is segítek, összeszorítom a hüvelyizmaimat és kicsit préselek belül... így szokott sikerülni a spricc, miközben bennem van a párom. De még így is ki szokott fröcskölni ilyen szuszogó hanggal :D Ő nagyon szereti, mert azt mondja forró és sok és az nagyon jó érzés neki...

2011. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!