Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van ez velem? Hogyan...

Miért van ez velem? Hogyan győzzem le ezt a fajta félelmem?

Figyelt kérdés

Úgynézki, hogy jövő héten feljön a barátom(16évesek vagyunk.mindketten szűzek)és nagy valószínűséggel szex is lesz...

most így akarom, de majd ha a bizonyos nap fele közeledünk, már nem akarok vele szexelni.többször gondoltam már így meg magam és nemtudom miért:S

de most nem szeretném meggondolni magam, mégis félek, hogy azt fogom tenni:S

(1éve vagyunk együtt)

segítsetek pls!


2009. júl. 8. 07:44
 1/9 anonim válasza:
88%
Ha mindig meggondolod magad, akkor még nem vagy felkészülve rá teljesen. Szerintem ne tedd meg, ha nem érzed azt, hogy biztos vagy benne 100%ig, hogy meg akarod tenni. Ne rontsd el az elsőt azzal, hogy félsz tőle, de megteszed, inkább várj a tuti időpontra, amikor tényleg akarod:-).Sok sikert hozzá.
2009. júl. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bizony, ahogy azt előttem irák nem szabad elkapkodni. Addig semmi féle képpen ne tedd meg amig nem vagy rá teljesen felkészülve. Tudom, hogy idegesít és zavar a dolog, de akkor sem szabad, mert az első igen nagy befolyással van az utána lévő szexuláis életedre. Ha a barátod téleg szeret biztosan megérti! Nem lesz semmi baj ha vársz még vele!
2009. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16 évesen nem csoda, hogy még nem akarod igazán, hiába vagytok együtt egy éve, szűzek vagytok, fiatalok, ráértek még. Nem kötelező szexelni, főleg ha még nem vagy rá felkészülve. Ez nem olyan dolog, hogy ha jönnie kell, jönni fog, csakis akkor csináld, ha 100%-osan fel vagy készülve rá! A barátod biztos meg fogja érteni, mivel ő is 16, ráadásul a fiúk később érnek, valószínűleg hasonlóan érez ezzel kapcsolatban, mint te. Nyugodtan beszélj vele erről!
2009. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem mindig az a dolog a legjobb,amit előtte nem igazán akarok(az izgalom miatt) A helyedben belevágnék ;)
2009. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

beszéltem vele erről és aztmondta hogy szeretné.. de semmit nem akar erőltetni

de vhogy mindig olyan érzésem van, hogy mindig megfogom magam gondolni :S

2009. júl. 8. 11:56
 6/9 anonim ***** válasza:

petting volt már?mert sztem ha még nem akarod sztem a pettinggel nem lesz ilyesmi gondod.én is így vok am vele mint te.sztem ha felmegy hozzátok legyen elég a petting is mert ha nem akarod tényleg enm lesz jó utána.bnőm nővérével ugyanígy vol tpedig akk ő már majdnem 18 volt.sztem tuti h megért a barátod,legalábbis az enyém megérti.ő is szűz még és azt modnaj h neki is jó még egyenlőre a petting.legalábbis mind2-en élvezzük :D

sok sikert bármi is lesz!

2009. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy 16 évesek vagytok, még nem jött el az ideje az első szexnek. Ezt nem lehet életkorhoz kötni, csakis érettséghez, a kapcsolathoz, na meg a VÁGYHOZ. Személyes véleményem, hogy amíg nem kaparod a falat a vágytól annyira, hogy nem tudsz egy napot sem várni tovább, itt és most magadban akarod érezni a barátodat, addig várj a fenekeden. A barátod kedvéért, kíváncsiságból, kényszerből megtenni nem jó élmény, nem is helyes, és nem is esik jól. Várd meg ezt az elsöprő vágyat! meg fogod látni, hogy megérte várni rá.
2009. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha félsz mond el neki és majd meg érti ha olyan a természete!!!ha még nem vagy 16 évesen fel készülve ne félj!!!én már csak tom 28 vok
2009. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyértelmű a helyzet. Kíváncsiság hajt, szeretnél megfelelni mint barátnő a párod számára, viszont még nem vagy kész rá, tartasz tőle.

Amit sok lány nem hall senkitől sem az, hogy meghatározó az első pár alkalom még a későbbi, felnőttkori nemi életre is. Ezért csak akkor csináld amikor készen állsz rá, mikor testileg - lelkileg kívánod, és azzal, akit testileg-lelkileg kívánsz. Nem vagy elkésve semmivel sem és senkinek nem tartozol. Az első alkalom a saját élményed lesz, amire mindig emlékezni fogsz, legyen ez olyan esemény amire szívesen gondolsz majd vissza.

:o) Ne engedj semmiféle nyomásnak ez ügyben, csak a szívedre és az eszedre hallgass :o)

2009. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!