Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy szűzhártya elszakad...

Ha egy szűzhártya elszakad közösülés közben, akkor vérzik?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel meg szeretnénk tenni, de ő fél, mert nem tudja hogy mire számítson... Mennyire fog vérezni, vagy fájni?! stb.
2011. aug. 4. 01:26
 1/7 anonim válasza:

Lazuljon el és bizza magát rád,lehet hogy nem is fog vérezni meg ha fájni is fog nagyon minimálisan ez csak rajtad múlik! Segics a bnődnek ellazulni és élveznie a dolgot!

Sok sikert:)

2011. aug. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nem törvényszerű, hogy vérzik. Nekem pl miután felöltöztem és később megláttam a bugyim, akkor vettem észre, hogy véreztem. Igazán minimálisan, mintha épp csak kezdene megjönni.

Finomnak kell lenni, bármennyire is hajt a hév. Kellő előjáték, hogy mindenki ráhangolódjon :)

Ha nagyon fél a vér mennyiségétől, tegyen maga alá egy törölközőt a barátnőd :) de tényleg nem kell valami hatalmas dologra gondolni.

21/L

2011. aug. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, málnaszörpöt könnyezik majd. Tőled függ, hogy mennyire fog fájni, legyél óvatos, de határozott! :) Nehéz elmagyarázni, de ha szereted a lányt, érezni fogod.
2011. aug. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Patuss, első válaszoló! Épp most tetted fel a kérdést itt, hogy részletesen írjuk le milyen amikor a szerelmed beléd hatol. én a helyedben nem osztogatnám itt a tanácsokat!


kérdező: én egyáltalán nem véreztem annak idején. lényeg hogy ne siessetek sehova, nyújtsátok sokáig az előjátékot!

2011. aug. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Az a helyzet, hogy én voltam már lánnyal, nem is egyszer, csak szűz lánnyal még nem... Remélem beválik a tanácsotok! :)

2011. aug. 4. 01:44
 6/7 anonim ***** válasza:

az a lényeg, hogy nagyon izgasd fel, nagyon de nagyon, sok előjáték sok előjáték és mégtöbb előjáték

misszinárius pózba egyszer (rögtön egy erős mozdulattal) tedd be neki tövig(itt valószínűleg lesz egy "aaaah")és szép lassan fojtassátok

2011. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké!:) Köszi!:)
2011. aug. 4. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!