Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon fog fajni amikor a...

Vajon fog fajni amikor a baratom berakja?

Figyelt kérdés
attol felek egy kicsit ,h fog fajni amikor a baratom berakja.
2009. ápr. 9. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha stresszelsz és félsz, márpedig félsz, akkor megvan rá az esély. Ha a barátod megértő, odafigyel rád és segít oldani a hangulatot, akkor nem lesz gond. :]


17/F

2009. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
97%
Lehetséges, de ha vigyázni fog nem valószínű. Addig meg felesleges ezen izgulni.
2009. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj,bár a legtöbb lánynak fáj az első,még ha nem is lesz annyira jó az első.Egy idő után nem lesz gond.Nyugi van.
2009. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fáj az első,mert nagyon ideges voltam,h mi lesz h lesz...nem is volt jó.De később mikor már elengedtem magam és nem stresszeltem minden más volt.A lényeg no stressz :)
2009. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Szia...

Nekem nem fájt egyáltalán az első, és életem egyik legszebb élménye marad örökre... DE ez csak úgy lehet, ha odafigyel a párod, teljesen el vagy lazulva, és megfelelően síkos is vagy (természetesen, vagy síkosítóval, csak az utóbbinál arra figyelj, hogy ne csak a "bejáratnál" :) legyen az, mert különben így is fájhat)

Sok Sikert!

2009. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha ez megnyugtat próbáljátok meg ugy h 1 hétiig 2naponként vagy 3 (ahogy esik ugy puffan) végig orálisan kielégitetek egymást majd 1 hét múlva nagyon rövid előjáték után szex. nálunk bevállt.és mégnem is fájt. : )

L/15

2009. ápr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
FOG!!!!!!!!
2009. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én tegnapelőtt veszítettem el. el votlam lazulva minden okés volt, és mégis ffájt...NAGYON!!!! pedig eéőtte pettingeltünk, meg azok előtt is már pár hónapja...minden jó volt. hiába fájt, de akkor is ez lex életem legszebb pillanata... :)

16/L

2009. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
haat nalam mar eleg sokan panaszkodtak szuzek...mondjuk ez a ferfinek szerintem a meretetol is fugg, mondjuk nekem 23cm. De ha nagyon lassan teszi be. de NAGYON LASSAN akkor lehet h nem fog fajni.
2009. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a hossztól fájhat, talán inkább az átmérőtől. Szerintem. Páromnak elég vastag, bár viszonyítási alapom nincs. :) (Nem is bánom.) Fájhat, nekem is fájt. De ahogy már írták itt mások, embere (csaja) válogatja. Próbálj ellazulni. Mondom itt, aztán nekem se megy.:) Fáj is miatta. Mondja meg nekem valaki, hogy a jó édes fenébe lazuljak el? :)
2009. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!