Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen óvszert ajánlotok elsőre?

Milyen óvszert ajánlotok elsőre?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan eljutunk odáig, és nem tudom milyen óvszerrel legyen az első. (neki is első lesz). Sima, bordázott, vagy ultra vékony, vagy melyiket ajánljátok? ( 17F)
2011. aug. 6. 17:11
 1/10 anonim válasza:
Tökmindegy, nincsenek nagy különbségek. Esetleg ha síkosított, az az elsőnél nem hátrány.
2011. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

aham, értem. A bordázott vagy pontozott elsőnél ér valami plusszt a lánynál? (élvezetre gondolok)


írjatok még tapasztalatot az elsővel, hogy milyet használtatok.

2011. aug. 6. 17:17
 3/10 anonim válasza:
Én lány vagyok, de hinném, hogy lenne valami kis plusz is a bordázottnál, legalább is én nem tapasztaltam. Az csak reklám:)
2011. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
*de nem hinném (jav)
2011. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:)) köszi a válasz :)
2011. aug. 6. 19:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az elsö rako ovszerrel volt mert az általában kényelmes egy 15 17 cm es farokhoz de ha annál nagyobb van a neked akkor inkább durexet vegyetek mert az jobban nyulik. Amugy a rako nekem a legbiztonságosabb volt mindigis mert ez soha nem jukatt ki egyszer sem még akkor sem ha rosszul helyeztük volna fel. De a durex márkásabb és mégis többször is kilyukadt. De ha ez az elsö alkalmad lesz ne akarj ultra vékonyat mert könnyen kijukadhat hidd el, de a bordázott pedig fájni fog a lánynak én a simát javaslom elsö alkalomra. Remélem segíthettem és sok szerencsét kívánok
2011. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és pl a durexnél a normális és az a vastagított "safe" között mennyi a különbség?
2011. aug. 6. 19:45
 8/10 A kérdező kommentje:
19:44 köszönöm szépen. 17 cm re felpróbáltam poénból multkor egy durex-et, az tökéletes volt méretben, bár énis hallottam hogy a durex kicsit szakadékony. ultra vékonyat szerintem nem fogom bevállalni.
2011. aug. 6. 19:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi a különbség hogy még jobban nem fogod érezni a lányt mert vastagabb a gumirétege de ha nagyon nem akarsz hamar elélvezni akkor azt jobban ajánlom mert akkor nem érzed annyira a barátnöd belül de ha neked is ez lesz az elsö akkor ugy se fog rendesen felállni mert izgulni fogsz hogy mit hogyan csinálj éppen ezért ajánlom mint mindig a simát.
2011. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké, :) akkor szerintem is marad a sima.
2011. aug. 6. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!