Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tablettát vagy óvszert ajánlot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tablettát vagy óvszert ajánlotok? Vagy a kettőt együtt?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik védekezés a legjobb?

Tablettáról nagyon sok rosszat hallok,viszont az 100%-os védettséget nyújt,de csak az óvszer véd betegségek ellen.

Akkor melyik a legjobb választás?

Lányok,ti melyiket használjátok és miért?


2011. okt. 16. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Ha nagyon biztosra akartok menni, akkor mind2 de a tabletta több védelmet nyujt mint az óvszer
2011. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
tedd a tablettát az óvszerbe, és húzd fel a farkadra...
2011. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi,kár,hogy nincs farkam. -.-"
2011. okt. 16. 19:59
 4/13 anonim ***** válasza:
cölibátust
2011. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi kezdetben mindkettőt használtunk,de most már a gyógyszer+megszakításos módszerrel csináljuk,mert úgy mindketten jobban élvezzük...szerintem ez attól is függ,hogy komoly kapcsolatot akarsz egy valakivel,mert akkor elég lehet a gyógyszer is,vagy pedig alkalmi kapcsolatokat,akkor viszont szerintem kötelező az óvszer.És én nem tudom,hogy milyen rosszat hallasz a tablettáról,de nekem nagyon bejött,nem görcsölök annyira,nem is híztam és a libidóm sem csökkent,szóval nekem nagyon jól működik...de mindenki máshogy reagál rá.
2011. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azt hallottam elsősorban,hogy meddőséget okozhat.:(

Egyébként komoly kapcsolat szempontjából érdekelne.

2011. okt. 16. 20:41
 7/13 ricsi2302 válasza:

Ha állandó kapcsid van és mindig sexeltek akkor a fogamzásgátló a jobb, de ha csak ilyen alkalmi sex van akkor a gumi.

Szerintem !! 18/F

2011. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

én inkább a gumit ajánlanám. A tablettákkal az a baj, hogy olyan mellékhatással járnak (rosszullét, hányinger vagy éppen megváltozik az ember viselkedése), ami a kapcsolat romlásához vezethet. Legalábbis ez az én véleményem.


Egy távoli ismerősöm mesélt a barátnőjéről, aki a fogamzásgátló szedése után megváltozott teljesen: depis lett, nem volt jó a szex, stb. Elment orvoshoz és akkor derült ki, hogy az a tabletta miatt volt az egész, úgyhogy le is állt vele!!!

2011. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok megint: és nem is lehet tudni, hogy allergiásak vagyunk-e erre! nagyon kell odafigyelni.

Most jutott eszembe, hogy a gimis barátnőm gyógyerekre allergiás, tehát fogamzásgátlót sem szedhetett

2011. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért a fogamzásgátló választásához nem elég annyi, hogy "mit ajánlotok?". A megfelelő módszer kiválasztásához mind a két felet ismerni kell, meg mindenféle egyéb körülményt.

Hány éves vagy, van-e olyan körülmény, ami kizárja a tabit, rendben van-e a ciklusod, a párod egyáltalán hajlandó-e felhúzni az óvszert, allergiás-e a gumira vmelyikőtök, mennyire tartós a kapcsolat, van-e esély arra, hogy vmelyikőtök esetleg hordoz vmi nemi betegséget stbstb.


Így látatlanban ismeretlenül azt mondom, hogy a gumi megfelelő. Egyrészt elég nagy biztonságot nyújt, véd a nemi betegségektől és nincs semmilyen káros hatása.

Ezzel szemben a tablettát az én dokim 18 év alatt nem ajánlja, ezer meg egy dolog van, ami kizárja a szedését stb.

2011. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!