Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőm 1 elég hülye kérdést...

Barátnőm 1 elég hülye kérdést kért h írjak ki. ha lefekszik 1 pasival, és a pasinak az az első, de a csajnak nem, akkor milyen pózban a legelőnyösebb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
He??? XD Ennek mi értelme? Tényleg hülye kérdés... Hát tök mindegy...
2011. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tök mind1, idővel úgyis minden pózt ki kell próbálni. :) Amúgy ha nem akarsz esélyt se adni a bénázásnak, akkor lovagolja meg.


20/f

2011. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Ez valóban hülye kérdés, nos tök mindegy.

De én úgy érzem, hogy erre nem is a barátnőd kiváncsi, hanem épp te. xD Nem de ?? :P Mondjuk ebben nincs semmi szégyellni való, nyugodtan kérdezhet bárki bármit azért még nem cikizi le senki. Találkoztam már hülyébbnél hülyébb kérdésekkel is, úgyhogy ez azokhoz képest még egész normális.

2011. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
téll bnőm kérdezi...:))xD
2011. aug. 6. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lovaglo hogy legyen önbizalma aztán jöhet a misszionárius hogy megtanulja aztán jöhet a többi. 22 L
2011. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
aha, a barátnőd! :D
2011. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lovagló ;)
2011. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!