Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit kéne tennem? Feküdjek le...

Mit kéne tennem? Feküdjek le vele? (lent)

Figyelt kérdés

A pasim már nagyon leszeretne feküdni velem, de én még nem szeretném, főleg hogy még csak 15 éves vagyok, mit mondjak neki? nem akarom megbántani...és elveszíteni se szeretném

vagy még is feküdjek le vele?


2011. aug. 6. 22:07
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%

bocsi, még nem szeretnék lefeküdni veled, nem vagyok kész rá! :)


ha a pasi nem érti meg, akkor sajnos nem érdemes ilyesmit megtenni érte.

2011. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki csak ez a fontos a kapcsolatotokban és ezért elhagyna, akkor inkább Te lépj ki még most gyorsan. Akkor feküdj le, amikor Te úgy érzed itt az ideje ...
2011. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
nekem is mindegy
2011. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Az összes kis 14-16 éves csaj itt kérdezi meg, hogy a pasijával lefeküdjön? Így is úgy is elfogod veszíteni ebben biztos lehetsz és a legrosszabb esetben a szüzességeddel együtt veszíted el a kisfiút.
2011. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
4%

Hallod!

Feküdj le vele, tiszta szívtelenek avygtok utálom az ilyen prűd csajokat...JAJJ MÉG NEM SZERETNÉM JÁJJ, de azért teszem a vagány csajt..

2011. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne feküdj le még vele, hiszen 15 éves vagy. A késõbbiekben nagyon megbànhatod, hogy érzelmek nélkül felkészületlenül teszed meg.


Ha csak ez kell neki, ne hagyd magad, mert utàna lehet le is lép.

2011. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj... szerintem mond meg neki, hogy te még nem akarod elveszíteni és pont. mond neki, hogy inkább próbáljatok ki új dolgokat petting téren. ha még petting se volt, akkor meg nem tudok mit mondani.

ha a barátod ezt nem érti meg, szakíts vele, mert akkor nem szeret.

amúgy mióta vagytok együtt??

2011. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
3-4 hónapja
2011. aug. 6. 22:17
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

uh akkor még nagyon ne. én is 15 voltam, amikor elveszítettem, 9 hónap együtt járás után.

(amúgy előző voltam).

2011. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nem volt szándékos, de újra azt írnám le megint. Az igazat írtam. Mindenféleképp valamit veszíteni fogsz csak kérdés az, hogy mit. Az ilyen fiú aki 15 éves csaját már feketetné az nem a szerelem miatt van vele és úgy is 1-2 év max és szakítani fogtok.
2011. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!