Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit kellene tennem? Várjam meg?

Mit kellene tennem? Várjam meg?

Figyelt kérdés

Van egy kis problémám. Volt egy barátom két évvel ezelött, akibe nagyon beleszerettem, de sajnos 3 hónap után véget is ért a kapcsolat, de bennem mai napig nem múltak el az érzelmek, mindennél jobban szeretem őt. Jóban vagyunk, tartjuk a kapcsolatot, de jelenleg van barátnője (akibe elvileg nem szerelmes, ahogy belém sem volt sajnos) mégis én vagyok a bizalmasa (:

Vártam rá 2 évet hátha visszajön hozzám, de nem tette. Lehet, hogy még lesz köztünk valami, de biztos, hogy nem a közeljövőben. Most van egy barátom, akit ugyan szeretek, de a szerelemtől nagyon messze állok, ő oda meg vissza van értem. Nem rég pettingeltünk, ami igen jó volt. Az a kérdésem lenne, hogy megvárjam az exemet (ami ugye nem 100%) hogy egy olyannak adjam a szüzességemet, akibe szerelmes vagyok, vagy feleslegesnek gondoljátok, és feküdjek le a barátommal?

Tudom, eléggé bonyolultan hangzik, de szeretném már, de emellett szerelemből is szeretném.


Mit kellene tennem? Normális válaszokat szeretnék :)

Előre is köszönöm (:


17/L


2011. aug. 12. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Sztem várd meg.
2011. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

találkozz az exeddel és kérdezd meg van e még esélyed hogy jobban szeressen mint barátot,ha nincs feleslegesen izgatod magad

18/F

2011. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

ha ilyen kérdések eleve felmerülnek benned, akkor a jelenlegi barátoddal nem vagy valami tisztességes... vagy kötelezd el magad teljesen vele, vagy szakíts, mert a jelenlegi helyzetben 1: ha nem vagy belé szerelmes, előbb-utóbb vége lesz és utálod majd magadat (ő meg téged, h hülyére vetted), h lefeküdtél vele 2: a másik srácot nem érdekled! vagy max annyira, mint téged a pasid. akarsz a pasid helyébe lenni, ha fordított lenne a helyzet az exeddel?! képzeld el, h újra 1ütt vagyok és ő valaki másba szerelmes.

Szerintem ha nem tudsz szerelmes lenni a mostaniba, akkor hagyd mindkettőt és majd találkozol olyannal, akibe tudsz és ő is beléd. érdemes!

2011. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 3. válaszolóval. Az elsőnek nem kellesz, a második neked nem kell. Úgy a legtisztább, ha keresel egy harmadikat. Megadva a lehetőséget magadnak és a mostani barátodnak arra, hogy talál egy olyan embert,aki viszont szereti.
2011. aug. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. aug. 13. 03:06
 6/6 anonim válasza:
89%
Szerintem se vesztegesd az idodet az exedre. Ami a jelenlegi baratodat illeti, ha nem vagy bele szerelmes ne vesztegesd az o idejet se.
2011. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!