Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17éves lány vagyok, mennyire...

17éves lány vagyok, mennyire fáj amikor elveszted a szüzességed? Sajnos én még senkivel se éltem át ezt, mennyire fájhat, vagy mit csináljunk, hogy ne fájjon annyira?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet h semmenyire nem fog!
2011. aug. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%

semmit maradj szűz úgy a jó.


am meg..


Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2011. aug. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Eléggé fáj, de ha a barátod lassan, fokozatosan halad befelé, akkor elég elviselhető (ja, és szólj neki, ha nagyon fájna esetleg). Továbbá mindenképpen csinálja előbb orálisan, hogy elég nedves legyél!!! Javaslom, amikor teljesen benned van, ne csináljátok sokáig... mondjuk 10-15 perc, majd tartsatok 5 perc szünetet (már csak azért is, mert lehet, vérezni fogsz picit), s csak aztán folytassátok. Nekem így volt, ahogy leírtam az egész, és elég kellemes emlék (mármint maga ez az egész, nem az exem!). :D
2011. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem mondanám, hogy fájt.

Persze egy kicsit furcsa volt, ahogy a kis szűk helyre betolakodtak, mintha lett volna egy kis fájdalom, de csak annyi, mint egy szúnyogcsípés, épp éreztem valamit. Kicsit véreztem.

Fontos, hogy óvatos, figyelmes legyen a partnered.


25 L

2011. aug. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő, kinek mennyire. Ha jó az előjáték, párod figyelmes, nem lesz gond. Nekem nem fájt.

Azt meg nem értem, minek kell folyton bemásolgatni a +18-as szöveget? Szerencsétlenkéim hol kérdezzenek rá az ilyen dolgokra?

24/N

2011. aug. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem fáj ne félj. Én rettegtem. 21koromig halasztottam xD

Az a lényeg h azzal csináld akibe szerelmes vagy és nagyon kívánod...mert ha kívánod őt...csak úgy befogod szippantani és élvezni...sokáig tartson az előjéték és nem lesz gond. De csak az Igazival tedd meg.

Mert megbánod :S ...:,(

2011. aug. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen erős a szűzhártyád, és attól is, hogy a fiúnak milyen vastag a dákója. Ha félsz ne menj bele, csak akkor ha már érett vagy rá. De ne siesd el. Én is szűz lányt keresek barátnőnek.
2011. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha olyannal veszíted el a szüzességedet, akit szeretsz, és vágysz vele a szexre, akkor kellő előjáték után, ha igazán nedves vagy, nem fog sok fájdalommal járni. Igazából szerintem nem is a szűzhártya átszakadása a fájdalmas, hanem az a folyamat, amikor folyamatosan tágul a hüvelyed annak során, ahogy a barátod beléd hatol. Akkor szokott igazán fájdalmas lenni, ha feszíted a hüvelyed izmait..én kis mértékben feszítettem, hiszen izgultam, de a lassú behatolás és az, hogy megkértem, hogy kicsit maradjon bennem és ne mozogjon, amíg kellően tágul a hüvelyem, segített...viszont bizonyos esetekben pont az segít ellazulni, ha mozog benned, lassan, amíg elmúlik a fájdalom (ami egyébként egyáltalán nem vészes, és egy stabil, bizalmon alapuló kapcsolatnál, hamar elmúlik, mert nem fogsz izgulni, és görcsölni). Nekem az is segíteni szokott az ellazulásban, ha közben csókol, simogat. Remélem hasznos választ tudtam adni... 17/L
2011. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!