Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves, sokak szerint "bombáz...

17 éves, sokak szerint "bombázó lány vagyok" bár én nem így gondolom. Rengetegen dícsérnek, de az önbizalmam valahogy nincs a helyén. De van 1 kis bökkenő. Ettől kicsit eltérő téma!? Szűz vagyok.

Figyelt kérdés
Mindenki teljesen biztos hogy már nem, hiszen volt már sok barátom, de mire odakerült volna a sor, hogy szexeljünk, szakítottam velük. Igazság szerint félek, hogy mit gondolnak majd. Hogy egy kis tapasztalatlan lány vagyok. :S 2éve szerelmes vagyok egy fiúba aki rám se néz. Mit tegyek?!
2011. aug. 8. 21:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2011. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
bombázó csaj megkaphat bárkit, nem ?
2011. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ne akaszd fel magad!Biztos van olyan srác még akinek kellhetsz.
2011. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj a társadalmi nyomással, hogy cikinek érzed, hogy szűz vagy 17 évesen. Aki viszont tetszik, felé tehetnél pár kezdeményező lépést, mert lehet, hogy ő nem is tud róla, hogy vonzódsz hozzá! A női jeleket tudod, mi, pasik nem mindig értjük meg, mert nincs egy rosette-i kő hozzá...
2011. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Ha szerelmes vagy, akkor mással úgysem tudsz komoly kapcsolatot kialakítani. Vagy felejtsd el valahogy, vagy egyszerűen valld be neki (Gondolj bele. Mi a legrosszabb, ami történhet? Max azt mondja, hogy nem. De az is jobb, mint így élni ilyen "plátói szerelemben").
2011. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%

Úristen.. hogy miért nem bírnak néhányan normális választ írni.. vagy akkor ne írjanak egyáltalán semmit !! -.-

Sztem am nem kell semmit "tenned" :) Azzal legalábbis semmit, hogy még szűz vagy, mert ez sztem előny, nemhogy hátrány. ;)

Ha pedig az a fú tényleg "rád sem néz", akkor ink. felejtsd el.. vagy esetleg szedd össze magad és próbálj meg vele megismerkedni:)

2011. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
mármint ezt az "akazd fel"-es dologra írtam.. :/
2011. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
melyik megyében élsz, bocsi az offért?
2011. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Azért elég szomorú a mai társadalomban egy 17! éves !!lány!! gondnak érzi, hogy szűz...
2011. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Gondolom lány ismerősök mondják, hogy bombázó vagy...mondjuk ha volt már barátod, nem is egy, akkor nem lehetsz annyira csúnya.

17 évesen szerintem nem ciki ha valaki tapasztalatlan.

2 évig szerelmes vagy egy olyan emberbe aki észre sem vesz?Hát elég kitartó vagy, ami nem baj.

Az írásodból nekem az jön le, hogy egy szimpatikus, aranyos, tényleg önbizalomhiánnyal rendelkező lány vagy.

Szerintem felejtsd el azt a srácot, nézz mások után, ha a belsőd mellé még jól is nézel ki, akkor a "kincsvadászok" gyorsan megtalálnak;)

2011. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!