Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalomnál melyik pózt...

Első alkalomnál melyik pózt ajánljátok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 09:47
1 2
 1/14 nielindi ***** válasza:
lovaglo, misszionárius, farkas.
2011. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Valami nem túl nehezet, mégis olyat, amelyik mindkettőtök számára kényelmes. Beszéljétek meg egymással! :)
2011. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
58%
misszionárius ,lovagló
2011. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

farkas?!


Ül a lyuk mellett és vonyít?

2011. aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A lovagló nem feltétlen jó. Lehet, h a csaj irányít, de ha elszúr valamit, és "beleül" a pasiba, az fájdalmas... a misszionárius már okésabb, bár ott meg a srác irányít...
2011. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindkettőnknek az első lesz, úgyhogy ez a megbeszéléses dolog nemtudom mennyire válna be. A farkas pózra kiváncsi vagyok, még soha nem hallottam róla.
2011. aug. 10. 10:13
 7/14 anonim ***** válasza:

A farkas az tényleg jó, de ahhoz nem árt ha mindketten jó formában vagytok :D Mert nem fogjátok bírni.

Am sztem a misszionárius a legjobb kezdőknek nem kell túlvariálni :P A lovaglótól én mindig félek kicsit pont azért amit az előző írt, én azt nem szeretem :S

2011. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A farkas póz az, amikor ülsz a lyuk mellett és vonyítasz. xD Amúgy lehet, hogy sokan le fognak hurrogni, de én a kutya pózt ajánlom, mert sokkal jobban tudod kontrollálni a behatolás mélységét, és a lánynak is kevésbé fáj így a dolog. 18/F
2011. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem misszionárius. Nekem legalább is elsőnek az volt és nagyon jó volt nekem tetszett. Kényelmes is volt meg nem nekem kellett irányítani. Igaz az én barátom már nem volt kezdő de szerintem a te barátodnak is menne nem olyan nehéz és elég kényelmes póz is. Sok sikert :)
2011. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

misszionárius ,lovagló vagy a kutya ;)

nekem az 1. misszionárius volt ... ;)

2011. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!