Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalomnál vérzés?

1 2 3 kérdése:

Első alkalomnál vérzés?

Figyelt kérdés
kicsit hülye kérdés lesz :S fiú vagyok és tervezzük a barátnőmmel h elvesztjük egymással ha netán elkezd vérezni akkor mit és hogyan kell csinálni? abbahaggyam? vagy mehet tovább? hülye válaszokat ne lécci
2011. aug. 17. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ujjazd meg, akkor kiszakad, és aztan nem lesz gond..
2011. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
de amugy nem kell hinni a meséknek.. vannak akik azt mesélik h ömlött belőlük a vér.. ugyan már..
2011. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nekem kicsit furcsa lenne elsőre megujjazni de ez az én véleményem

és ha nem ujjazom meg és elkezd vérezni akkor mit kell csinálni?

2011. aug. 17. 11:32
 4/11 anonim válasza:
Van aki tovább csinálja, van aki abbahagyja és lezuhanyozik azonnal. Van, aki nem is vérzik! Nem tudhatod előre. A lényeg, hogyha azt mondja a csaj, hogy fejezzétek be, hallgass rá!
2011. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha egyikőtök sem fél a vér látványától, akkor semmit, folytatni kell az aktust.

Ha féltek, akkor meg kell mosakodni, törölközni.


Valamint az ágyneműt mindkét esetben kimosni, mert véres ágynemű nem túl jó dolog :)

2011. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor h gondoltad felizgatni ha nem ujjazod meg? neki lesz könnyebb, ha nem csak ugy berakod..
2011. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi mindenkitől


am csak félek h kicsit "lightos" lesz

2011. aug. 17. 12:05
 8/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
17
2011. aug. 17. 14:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Tegyetek az ágyra egy törölközőt, hogy elkerüljétek, hogy foltos legyen az ágynemű. Nekem fájt az első, bármennyire is izgatott fel az akkori pasim. Ő észrevette, hogy nem fog menni és nem erőltette. Pettingeltünk és így kedves élmény maradt. Nálunk sötét volt, nem láttunk vért és így nem zavart egyikünket sem. Aztán persze mosakodás és ennyi.
2011. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!