Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 1 hetem van felkészülni...

1 hetem van felkészülni életem első szexére. Tippek? 18/f

Figyelt kérdés
A csaj velem egy idős, de jóval tapasztaltabb és szeretném ha neki is jó lenne.
2011. aug. 13. 19:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

gumival fogjátok csinálni?

ha igen, akkor valami jófajtát vegyél, se túl vastag, se túl vékony...

2011. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
igen gumival... hát nem nagoyn értek hozzá az a gond... méretre mindegyik ugyanakkora? túl drágát se akarok:D
2011. aug. 13. 23:55
 13/27 anonim válasza:
90%
ha gondolod dobj egy mailt és adok tippeket :D
2011. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
93%
Igyál sok kókusztejet. Napi 1 liter. Vagy ananászlé is jó. Aztán ha szopja és nyeli, lesz öröm, hogy milyen édes vagy. :)
2011. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
Elötte gy recska, hogy el ne élvezz gyorsan.
2011. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Húsos Csontos válasza:
100%
Mosd napi szinten a szerszámot !!
2011. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
100%

egyél sok almát, meg halat, a hal nagyon jó, mert sok A vitamint tartalmaz, ami a farkas vakság ellen jó! és ha éjjel/sötétben csináljátok, jól jön, ha nem vagy farkasvak!

ha nappal csináljátok, vigyázz, hogy ne lépj az almára, vagy a halra, amit azért vettél, hogy megedd!

2011. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja, hogy szűz vagy még, akkor szerintem egyáltalán nem lesz gond. Sőt, egész biztos vagyok benne, hogy segíteni is fog. Hallgass az ösztöneidre, és minden rendben lesz. Csak lazulj el, és élvezd. Amikor meg éppen akcióztok, figyelj oda, hogy mikor hogy lélegzik, esetleg mit mond, satöbbi, abból rá tudsz jönni, mi és hogy a legjobb neki. De az első alkalomnak rólad kell szólnia, bár tudom, hogy egy tipikus csajszöveg, szóval, ez utóbbi mondatom szerintem hagyd figyelmen kívül... :S :D
2011. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:

őőő én lány vagyok és talán tudok segíteni dolgokban.

a szex elötti napokban többször tisztálkodj intimebb helyeken,és általában a lányok azt kedvelik ha leborotválod.. de persze ez egyén függő..

ÉS a legfontosabb,hogy ne csináld túl gyorsan,csak ha lány kér rá. és ne az járjon a fejedben,hogy húú megtörténik és ő csak egy 'eszköz' volt hozzá,hogy megtörténjen.

mert az neked is roszabb ha nem szeretetből/szerelemből

történt.. hidd el:)

ÉS SOK SZERENCSÉT;)

2011. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ne agyalj sokat rajta, mert a végén azért csődölsz be, mert nagyon rágörcsölsz...nyugi! :)
2011. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!