Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mit csinaljak?...

Szerintetek mit csinaljak? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Arrol lenne szo, hogy a baratommal fel eve jarunk es lefekugyek-e vele vagy nem. En 14 eves vagyok es o 15,o mar nem szuz.. Tobbszor aludtam vele es amikor igy az agyba voltunk s csokoloztunk s fogosgattuk ugymond egymast en is akartam de ha belegondoltam h meg csak 14 vagyok s vajon faj-e akkor mondtam hogy stop. De akarom csak felek hogy a szuleim is mit mondanak hogy a 14eves lanyuk mar nem szuz.:-/ segitsetek legyszi
2011. aug. 15. 08:27
 1/8 anonim válasza:
Szerintem még ehhez nagyon fiatal vagy. Fél év az még nem sok idő, ha szeret, akkor megvár. Te még 2 év múlva ráérsz, nem maradsz le semmiről - még fejlődésben vagy.
2011. aug. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
egyetertek az elottem szoloval, de ha nagyon kivanod mar eloszor csak pettingeljetek. ne kapkodj el semmit.
2011. aug. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne tedd meg! Fél év nagyon kevés idő a te korodban. Ráadásul ha a barátod 15 éves létére már nem szűz, akkor joggal lehet azt gondolni róla, hogy nem igazán tervez hosszútávra. Várj még vele legalább egy évet és ha még akkor is együtt vagytok és nincsenek kétségeid, akkor tedd meg. Addig esetleg pettingez(?)zetek és ismerkedjetek egymás testével.
2011. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsokat..amugy petting mar volt. Es tudom hogy szeret mert folyton hangoztatja is es megtesz ertem mindent..(szulokkel is joba van)
2011. aug. 15. 11:34
 5/8 anonim válasza:
Nem akarlak megbántani, de a fél év tényleg kevés a te korodban... Meg a mostani fiúkat ismerve (nekem is volt a mostani előtt), ők akkor is mondják, mikor nem igaz... Amíg egy kis kétséged van, addig meg ne. És am is fiatal vagy még... Várj vele
2011. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

ha tényleg szeretitek egymást, nem kell emiatt aggódni. valószínűleg érdekelni fogja, ha valamit rosszul csinál, és majd próbál nem fájdalmat okozni neked. ha aggódsz mit szólnak a szüleid, próbálj finoman rákérdezni, vagy utalni arra, hogy már nem akarsz sokáig az maradni.

ez a te döntésed, neked kell tudni mit akarsz

2011. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha elakarod rontani az életed, akkor feküdj le vele.
2011. aug. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 atoszse válasza:
azért 14 évesen nem éne szerintem lefeküdni vele
2011. aug. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!