Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csinaljak szerintetek?...

Mit csinaljak szerintetek? :-/ [tobbi lent] elore s koszi a valaszokat. :D

Figyelt kérdés
Arrol van szo,hogy a szuleim elmennek itthonrol egy hetre es hozzank jon a baratom:). Biztos akar valami "action-t" es nem tudom h bevallaljam-e. En 14 eves vagyok es o 15 de mar nem szuz..(mar volt petting es meg is ujjazot de nem fajt pedig egesszen benyomta). Amugy aludtam vele mar parszor es mikor petting volt akk mindig kerdezte hogy akarom-e tovabb de azt mondtam h nem mert nem voltam benne bzitos..de lehet ha csak azert mert felek hogy fajni foge. Mind a ketten szeretjuk egymast. Legyszi irjatok le a velemenyeteket:)
2011. aug. 27. 16:59
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Várjátok meg a szüleidet és csatlakozzanak be ők is!Ha a szüleid is melletted vannak nincs mitől félned.
2011. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
58%
mióta vagytok együtt? nem gondolod, hogy korai még?:) elég esélyes, hogy csak ezért van veled együtt. addig meg ne feküdj le vele amég kételyeid vannak. majd ha leszarod mások véleményét és mindenáron leakarsz feküdni vele, akkor tedd!
2011. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 napietus ***** válasza:
14 évesen csak a ribik hagyják magukat megd*gni. döntsd el, mi vagy.
2011. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Hat a szuleimmel mar beszeltunk ilyensmirol...Apum azt mondta,idezem: "nem tudom hogy alltok a baratoddal de ha arra kerulne a sor akkor vedekezzetek" ...
2011. aug. 27. 17:05
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen szerintem egy kicsit korai lenne.. a megujjazás azért ne fájt mert az ujja vékonyabb mint egy fasz.
2011. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
17:04: 4 eve fel akart engem szedni.. aztan nekem is megtetszet es erezteti is velem hogy nagyon szeret...amugy fle eve vagyunk egyutt
2011. aug. 27. 17:07
 7/29 napietus ***** válasza:
apukád is elég érdekes...a legtöbb férfi pépesre verné azt, aki belenyúl a nyolcadikos lánya bugyijába. szóval legyen már agyad...
2011. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
fel*
2011. aug. 27. 17:07
 9/29 A kérdező kommentje:
a szuleim ezt nem tudjak..:|:|:| szoval a pettinget...
2011. aug. 27. 17:08
 10/29 napietus ***** válasza:
10 éves korod óta fel akart szedni :D? amikor ő 11 volt :D? persze...
2011. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!