Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valaki szüz és először...

Ha valaki szüz és először fekszik le pasival, ha megvan a szerelem a kölcsönös bizalom a megfelelő elöjáték, s kellőkképpen az izgalom akkor barmekkora a pasi szerszama és ha szükebb is a csaj akkor is bele kell férni ugye?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, ez síkosság előtte tágítás, előjáték kérdése, persze az sem mind1 hogyha 6 centi átmérőjű farka van az nem lesz kellemes, de még többszöri alkalom után sem.
2009. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatnál konkrétabbat, hogy pl. neked hány újj megy be vagy a pasidnak mekkora..
2009. ápr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
még azt hozzatennem,hogy 19 éves vagyok,2 ujj megy be ha magamnak csinalom...pasimnak nemtudom pontosan mekkora,de nem kicsi az bizti..
2009. ápr. 13. 23:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát saccra? 2 ujj? Próbálni kéne többel is mert az ugy neccesnek tűník.
2009. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A te két ujjad közel sincs olyan vastag, mint a párodé!
2009. ápr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nyugii!

mikor ott lesztek akkor menni fog..

hidd el jol felfogsz izgulni es akkor jol kitagulsz.. nah meg ha szeretitek egyamst akkor ovatos lessz veled :)

ne flej semmitol menni fog az !!

2009. ápr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy ha oda kerültök, be fog menni.

Én anno eléggé szűk voltam, egy ujjam is éppen hogy bement, a nőgyógyásznál is mindig szenvedtem vizsgálaton, és amikor oda kerültem, befért. :) Mondjuk igaz, hogy nem elsőre, de pár perccel később igen, miután kellőképpen sikerült magam elengednem.

Szóval ne aggódj!

2009. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
48%
Szerintem meg ez nem az ellazulástól vagy az izgalom fokától függ, a szűzhártya akkor is szűk marad, ha nagyon felizgultál. Azt át kell szakítania a pénisznek, ami fájdalmas ugyan és a sebnek utána jó, ha pár napig gyógyulhat, de ezen át kell esni először. Ez van.
2009. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem olyan biztos az, hogy mikor oda kerültök, menni fog. Nekem a mai napig nem megy teljesen ellazulnom, és engednem, hogy had fájjon, pedig már jó ideje próbálkozunk. Tény és való, hogy nem tudunk valami gyakran sort keríteni rá, de egyre "ügyesebbek" vagyunk. Szóval nem fog akármekkora beférni, de gyakorlással, és idővel talán egyre beljebb kerülhet.:) Csak legyetek szorgalmasak és kitartóak.:)

[De örömmel látom, hogy vannak még e korban is szűz lányok.:)]

2009. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Függ ám az izgalom fokától is! Hisz ha nincs felizgulva, nehezebben csusszan be, mintha jó nedves lenne, tehát fájdalmasabb is, mint normál esetben.

Egyébként szokták ajánlani első alkalomnál, hogy a fiú szájjal illetve kézzel kényeztesse a lányt egészen addig, míg majdnem sikerül elmennie, és az orgazmus előtt bújjon be. Hiszen ebben az állapotban elkezd valamennyire tágulni a hüvely, hogy befogadhassa a kukit, valamint orgazmus előtt fájdalomcsillapító hatású hormonok szabadulnak fel, így nem is lesz annyira fájdalmas.

2009. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!