Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy távolság, szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy távolság, szerelem, bizalom, türelem. Ez a kapcsolat lehet életképes?

Figyelt kérdés
Csak az Interneten keresztül ismerjük egymást, már három-négy hónapja folyamatosan tartjuk a kapcsolatot és mindketten úgy érezzük, szerelmesek vagyunk egymásba, csak egymásra van szükségünk és senki másra. De nagy a távolság. Bármit megtennék érte - sajnos a korunk miatt most azonnal nem lehet elszakadnunk egyikünknek sem a környezetétől. De mindketten hajlandóak vagyunk várni. Véleményetek szerint lehet életképes ez a kapcsolat?
2009. jan. 3. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne vajon hány évesek vagytok és mennyi az a távolság?! Így nehéz megmondani! Azonban úgy gondolom, hosszú távon ha még várni is kell, valószínűleg nem életképes!
2009. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: nem. Volt már pár netes randim és élőben soha nem olyan a másik, mint cseten vagy levélben. Az az igazság, hogy saját statisztika szerint akivel mondjuk msn-en keresztül tökéletes, annak kb. a 10%-a az, akivel élőben is az... Valakibe szerelmes lenni, akit nem is láttál szerintem gázos...
2009. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Valakibe szerelmes lenni, akit nem is láttál szerintem gázos..."


Tudom, én sem éreztem még ilyet soha ezelőtt. Azért nem szerettem volna az életkoromat leírni, mert nyilván ez alapján ítéltek meg majd, ami mondjuk egyrészről nem gond, de másrészről viszont tudom, hogy mennyire éretlenek képesek lenni a korombeliek, és én személy szerint nem tartom magam olyannak.


Én 17 éves vagyok, ő pedig 16. Én észak-dunántúli vagyok, ő pedig egy amerikai lány Missouriból. Amúgy egy társkeresés szempontjából teljesen semleges fórumon kezdtünk el beszélgetni, és mindketten úgy érezzük már egy ideje, hogy ez szerelem. Egyelőre nem sikerült elszakadnunk egymástól sem érzelmileg, sem másként. Amióta ez van, egyszer elveszítettem a hitem a dologban és próbálkoztam mással, de nem jött össze, és ebben jórészt az is benne volt, hogy csak rá gondoltam.

2009. jan. 3. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg, nem sokat veszíthettek. Ha egy-két talit sikerül összehozni, akkor meglátjátok, működik-e. Aztán utána ha úgy éreznétek, hogy már nem szeretitek egymást, egyikőtök úgyis végetvet ennek. Ha együttmaradtok, együttmaradtok. :) Nem látok rá sok esélyt, hogy életreszóló kapcsolat lenne, mert a körülmények azért mégsem túl kedvezőek... De amíg van miért várni... :)
2009. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak nagyon elszomorítani, de nekem sajnos negatív tapasztalatom van a távkapcsolatban. Néhány évnyi együttjárás (nagyon közel laktunk egymáshoz) után ő elkerült távolra suliba. Majdnem minden hétvégén együtt voltunk, a szünetek nagy részében is. Mégis elhidegülés lett a vége, majd megcsalás (az ő részéről :( ) végül szakítás.

Bízz abban, hogy a ti kapcsolatotok sikeresebb lesz. Sokat segíthet, hogy nem szoktatok még ahhoz hozzá, hogy nagyon sokat legyetek együtt, így talán könnyebb.

2009. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat. Főleg a biztató szavakat. :) Bár tudom, hogy nem túl nagyok az esélyeink, és megértem azt is, aki azt írta, nem lehet belőle semmi. Szerintem ez legfőképp a két személytől függ, tőle és tőlem. Az igazság az, hogy én is lehetnék mással, ha akarnék, és neki is megvolna rá a lehetősége. Semmi okom nem bízni benne egyelőre.


Bízom a legjobbakban. És mégegyszer köszönöm mindenkinek! :)

2009. jan. 3. 22:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen,lehet belole valami.Az en peldam a legjobb erre.

Ket evig dumalgattunk a mostani parommal neten...szemelyesen nem ismertuk egymast,de oda voltunk egymasert.Szerelemnek nem nevezheto ez,mert lehetetlen valakit szeretni,akit meg nem is ismersz.

Koztunk is nagy tavolsag volt,de a bizalom,a turelem es a szerelem legyozte ezt.Vartunk,amig modunk lett arra,hogy osszekoltozzunk...es lam most mar masfel eve egyutt vagyunk,egyutt elunk,es imadjuk egymast.

Ha mindketten hajlandoak vagytok varni,akkor igenis eletkepes a kapcsolat.

Meg egy jo tanacs,ha szabad:soha ne feltekenykedjetek!!Az megoli a kapcsolatot.

Puszi

2009. jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem megy a dolog...


De így van ez jól.

2009. jan. 29. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!