Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Természetes az, hogy rettenete...

Természetes az, hogy rettenetesen félek a fájdalomtól, ami a szüzesség elvesztésével jár együtt?

Figyelt kérdés
A barátommal távkapcsolatban élünk immáér két és fél éve, az elején ritkábban találkoztunk, most viszont már egyre gyakrabban, s el is jegyeztük egymást. A huszas éveink elején járunk mindketten, ő már nem szűz, én viszont még az vagyok. vallásos nevelésben részesültem, de soha nem akartam megvárni azt, hogy csak egyházi esküvő után legyen meg az első nemi kapcsolat aktussal együtt, viszont azt igenis szerettem volna mindig is, hogy annak adjam a szüzességem, akibe szerelmes vagyok, s akit el bírok képzelni mint társamat egy életre. A jelenlegi szerelmemre (első igazi mély érzés... mintha csak a másik felemet találtam volna meg)úgy nézek mint a TÁRSAMRA, vele akarom leélni az életem, így van ezzel ő is, viszont van egy kis gubanc a szex terén. Figyel rám, tapasztalt, érzik minden mozdulatán, sokat pettingelünk, már azt is elhatároztuk, hogy átesünk a "szűztelenítésen", viszont amikor magára az aktusra kerül sor, én rettenetesen megijjedek, félek a fájdalomtól, s nagyon fáj az is, amikor próbál behatolni. Már van vagy négy-öt ilyen sikertelen kudarcélmény mögöttünk, s persze tudom, hogy el kell lazítani magam, de nem tudom? Mit tegyek? Hagyjam, hogy hadd fájjon, hogy a szemem majd ki szökjön, vagy van esetleg vmi trükk? Hallottam a lidokainos érzéstelenítő sprayről is. Szerintetek akár azt is bevesem? Vagy csak szorítsam össze a fogam? Legutóbb is annyira féltem, hogy mindkét lábam remegett, mint a kocsonya jó ideig.
2011. aug. 15. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
ne rinyalj mar, nem fog fajni.. nem kivégzésre mész.. ha félsz, nem kell szexelni és kész.. milyen érzéstelenitő? nevetséges..
2011. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
A világtörténelemben eddig a legtöbb lány túlélte, elég kevés olyan beszámoló van, hogy valaki ebbe halt volna bele. Ne gyerekeskedj.
2011. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

:)))))

ne viccelj én nem is éreztem. 18 voltam

2011. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De úgy érzem, hogy majd szét repedek. Pedig sikosítót is használunk.
2011. aug. 15. 15:50
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát én éérzem sajnos, s nagyon fáj!!!!
2011. aug. 15. 15:50
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
hány éves vagyű?
2011. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy a pasid rossz lyuknál próbálkozik...
2011. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%

jajj nemár! én nem is éreztem semmit! szerintem túlparáztad és mostmár csak beképzeled magadnak hogy fáj!

ne nyavajogj hanem szexelj és majd meglátod hogy jó lesz, abba se akarod majd hagyni :D

2011. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
akkor te hogy akarsz megszülni egy gyereket????
2011. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

Lehet, hogy hülyeség, de nem próbáltad azt, hogy iszol előtte egy-két pohár bort?

A szex az elején fáj. Nekem kb 3-4 alkalom fájt, aztán egyre kevésbé, hiszen kitágul a hüvely.

A barátod, gondolom, óvatos, igaz?

Nekem az első alkalom, amikor nem fájt, úgy volt, hogy előtte kb 1 óra masszázs meg petting meg mindenféle izgatás, aztán nagyon óvatosan be..és voilá! :)

2011. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!