Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, hogy leküzdjem a...

Mit tegyek, hogy leküzdjem a fájdalmat ami a szüzesség elvesztésével jár együtt?

Figyelt kérdés
Barátommal már többször (kb. négy alkalommal) próbálkoztunk a behatolással, de mivel nekem nagyon fájt, ezért mindig abbahagytuk. néha már az az érzésem, hogy nem is fáj annyira, inkább nagyon félek, hogy fájni fog, s beparázok emiatt, s összeszorítom a hüvelyizmaimat, ami tényleg oda vezet, hogy még szűkebb legyek. Igaz, hogy az előjáték kb. öt percig tart, s még soha nem volt orgazmusom eddig, csiklói sem, de azért orgazmus nélkül is jó a szex, élvezem. 24 éves vagyok. Magamnak sem tudtam soha orgazmust előidézni, s más sem eddig nekem soha.
2011. aug. 16. 11:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és szeretem a páromat, kb másfél éve vagyunk együtt, s ő is szeret, s nagyon türelmes velem :)
2011. aug. 16. 11:51
 2/10 anonim ***** válasza:
először is lazulj el, illetve csináld magadnak, vmi segédeszközzel előtte, ha úgy is fáj, akkor nem tudom. de az biztos, hogy ha a szex = a parázással, akkor nincs értelme erőltetni!
2011. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lazulj el és próbáld meg elviselni a fájdalmat leküzdeni folytsd magadba vagy amikor fáj figyelj másra :))
2011. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
az elojatekra nincs szabaly hogy meddig tart,szerintem tul feszult vagy ha oda kerultok akkor ne arra gondolj h fajni fog vagy nem,mert ha a parod jo az elojatekba es erzed h nagyon kivanod,es nagyon akarod akkor nem fog annyira fajni minthacsak ugy kivanat nelkul fekszel le vele.szoval fontos az hogy azt erezd nagyon akarod es az orgazmus jon majd magatol
2011. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már meg ne haragudj, de 5 perc előjáték lóf.sz! Engedd el magad és kényeztessétek egymást hosszabban a behatolás előtt és idővel összejön a kívánt érzés.
2011. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hosszas előjáték fontos nagyon! El kell lazulnod közben. Aztán mehet.
2011. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
5 perc előjáték? hát az nem türelmességre vall. mi órákon át birjuk egymást kényeztetni, ami már volt hogy a tényleges aktus meghiusulásához vezetett. szal a túl sok sem jó, na de 5 perc? az semmi. olyankor csak ugy repül az idő, 1-2 óra is elmegy pusztán csókolózással, simogatással :) nagyon hamar :)
2011. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

én az elsőnél sajnos nagyonrészeg voltam, és ugy annyira nem emlékeztem..:D

kicsit fájtcsak

2011. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én is egyetértek a 12:07-es válaszolóval. Az az 5 perc valóban kevésnek tűnik, persze mind mások vagyunk. De én is a barátommal simán eltöltök úgy 1-2 órát - leszámítva a kivételes alkalmakat -, hogy még csak simogatásnál és csókolózásnál tartunk, aztán jön csak a többi. :)

Egyébként tényleg az lesz itt a gond, hogy nagyon izgulsz, és folyton arra gondolsz, hogy fájni fog, emiatt pedig nem tudsz ellazulni.

Nőgyógyásznál nem tudom jártál-e már, de esetleg még az lehet, hogy nagyon vastag a szűzhártyád, és nem tud a barátod rajta áthatolni. Ha tényleg folyton meghiúsul a behatolás az erős fájdalmaid miatt, akkor érdemes lenne még egy nőgyógyászt felkeresni, hátha ez a probléma áll fenn.

De én szerintem szimplán csak az a baj, amit te is mondtál. :)

2011. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Először is próbáld meg legyőzni a félelmedet:) ne arra gondolj hogy "fájni fog jaaj mi lesz most"...hanem arra hogy végre "egy test 2 lélek" leszel a pároddal, akit nagyon szeretsz:) meg erre: " na és ha fáj?" túl lehet élni egy tűszúrásnál is kisebb fájdalom hidd el:)

Amúgy az öt perc tényleg nagyon kevés, minimum 15-20 perc... minimum!!!! de nálad szerintem simán fél óra! Ezen sok múlik! Légy nagyon nedves és kívánd a párodat!

Nyílván akarat-akaratlanul és felmerülnek a kérdések hogy fájni fog-e és hogy mennyire meg hogy milyen lesz-e... ez természetes, de uralkodni kell felette!

Egy hete adtam oda a szüzességem a barátomnak, másodszorra sikerült csak belémhatolnia mert amikor először próbálkoztunk teljesen pánikba estem hogy fájni fog.. és nem az miatt hagytuk abba mert fáj hanem mert féltem és beképzeltem hogy fáj :)

másodjára már sikerült, az elején egy picit fájt de tényleg csak kb 5-10 másodpercig :) vérezni egyáltalán nem véreztem és utána nagyon élveztem is :)

Amúgy azt még hozzáteszem hogy mikor legeslegelőször próbált ujjazni úgy képzeld el hogy még a kisujját sem tudta betenni annyira fájt...és így jutottunk el idáig...én 100%-ig biztos voltam benne hogy vérezni fogok, "hiszen ha a kisujja alig megy fel akkor mi lesz velem majd ha a farkát teszi be".... nos hát nem így történt :D

Sok sikert,remélem tudtam segíteni... :)

17/L

2011. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!