Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 évesen elveszteni a szüzess...

15 évesen elveszteni a szüzességem?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és már nagyon szeretném... Viszont a pasimat csak nemrég ismertem meg (ő is akarja...-.-) Nem tudom helyes-e így lefeküdnöm vele...
2011. aug. 16. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ribanc szagot érzek... :D
2011. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem helyes! Még csak most ismerted meg. Egy kapcsolatban vannak lépcsőfokok, amiket ilyen korban lassabban kell végigjárni.
2011. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát jó...aks várok...
2011. aug. 16. 11:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem helyes. Én már 11-12 éves korom óta akarom, de azóta is szűz vagyok 21 évesen. Majd, ha tudsz várni jó pár évet, akkor nyugodtan meg teheted.
2011. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szűz vagy 21 évesen??
2011. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ha fiú lennél azt mondanám ok belefér de így elég gáz .
2011. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nagyon nem helyes ha már jó ideje együtt vagytok majd akkor gondolkozz el ezen
2011. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szamo77db ***** válasza:

Ne tedd még! Igazán ráérsz! És a barátod is legyen

türelmes!

2011. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a pasidnál nem meglepő, ennyi idős korban csak erről fantáziálnak, szóval őt most hagyd figyelmen kívűl.

nem szeretnélek semmire se buzdítani, de én 14 voltam mikor elveszítettem, és nem szerelemből tettem, csak ki akartam próbálni, már vágytam rá, ennyi. sokan nem értették meg, de ez van.


de én senkitől sem kértem ki a véleményét. már régen rossz, ha meghkérdezed. ezt magadnak kell érezned. én azt tanácsolom, hogy várj még. lehet, hogy holnap már úgy állsz hozzá, hogy na már meg is mered lépni. lehet, hogy csak 3év múlva leszel rá teljesen készen. de csak azért mert a pasid is akarja, ne tedd meg. ennyi idősen minden fiú csak azt akarja.és azért se tedd meg, hogy majd ezzel menőzhess, mert nem menő. sokan nem értik meg, sokan elítélnek miatta. én nem híreszteltem, de más sajnos igen. hidd el, kellemetlen tud lenni.

sok szerencsét!

2011. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meggyőztetek :))
2011. aug. 16. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!