Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek hülyeség elveszten...

Szerintetek hülyeség elveszteni a szüzességem 1 prostivel (ku**ával)?

Figyelt kérdés
még szűz vagyok és nemtudom megéri-e elveszteni 1 ku**ával ... szexelj.com-ról közelbe van és ingyen szerintetek?
2011. júl. 25. 02:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Most minek b@szatnád magad 1 hímringyóval? Szerezz barátot amúgy is olyan k*rva nincs ami ingyen van!
2011. júl. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy te gyerek?

Ingyen van perszeamíg nem végeztetek,aztán a stricije szarrá ver ha nem tudsz fizetni.

Keress magadnak egy rendes lányt nem vagy te olyan szerencsétlen,hogy nem találsz.

2011. júl. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
remélem valami nyavaját elkapsz tőle ;)
2011. júl. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
kutyával?
2011. júl. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Ez ffiaknál nem számít. Legalábbis nekem nem. Először én is prostihoz mentem, hogy ne legyek gátlásos. Csak ne mond el, ha megkérdezik majd. Mond azt, hogy részegen egy házibuliban vesztetted el. :D

Ingyen? Prosti? Most viccelsz? :DD


rosszlanyok.hu inkabb ez. kultúráltabb csajok vannak itt, meg nincs b*zi..


19/F

2011. júl. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én is prostival vesztettem el, csak mondjuk az enyém 30ezres órabéres eszkort ribi volt :)

nincs azzal semmi gond ha nem olyan útszéli, fogatlan, középkorú, retkes cigóval teszed.


szexrandi.hu-n találsz sok olyan lányt aki nem krva csak dugni akar.

2011. júl. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

am sztem meg nyugodtan mert csak csajoknál van az h bizalom kell hozzá, meg szerelem, meg járjunk félévig mielőtt megcsinálsz stb...

a fiúk nagy részének ez nem kel hozzá csak legyen kivel.

2011. júl. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Smartguy86 ***** válasza:
Ha annyiba se veszed magad, hogy ne k.urvának add ez a szép pillanatot, akkor várhatod, hogy a lányok tiszteljenek, te gyökér! B@szasd csak meg magad, semmi nem lesz jobb tőle - nem te érted el, csak a pénzed. Könnyen jött, könnyen ment - önbizalmat meg nem fog adni. Ugyanolyan beszari kölyök leszel utána is, mint most vagy!
2011. júl. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ez szánalmas...ha ezután lesz egy kapcsolatod valakivel akkor neki szerintem el ne mondd ha azt akarod hogy veled maradjon
2011. júl. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

16 vagyok , és jobban belegondolva meg a válaszokat olvasgatva tényleg hülyeség az egész ... :(

Szóval inkább a pénzem másra költöm :) Köszi a válaszokat

2011. júl. 25. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!