Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek milyen idős...

Szerintetek milyen idős korban érdemes elveszíteni a szüzességet? Meddig várjak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 4 hónapja van pasim.
2011. aug. 16. 14:34
 1/9 Hailey13 ***** válasza:
amikor érzed:) azzal sincs baj ha épp ma este, vagy ha még két év múlva. ha szereted.
2011. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen jöttem össze egy fiúval és 3 év után került sor szexre tehát 16 évesen, de akkor már 3 éve ismertük egymást.
2011. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 17 évesen... Én 18 évesen vesztettem el, de lehet, hogy már 17 évesen is megértem hozzá. 16 évesen viszont még semmiképp sem akartam ezzel foglalkozni.

Én a helyedben várnék még.

2011. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen akartam mindenképp elveszíteni.Sikerült is.
2011. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Erre teljesen mindegy, hogy mit válaszolunk, úgyis az lesz amit Te szeretnél. :)

De ha szereted, akkor szerintem elveszítheted, de gumi mindenféleképpen legyen!!

Mai fiatalok már eleve úgy mennek középiskolába, hogy nem szüzek, sajnos ez a mostani divat.

De szerintem ez teljesen normális, ha 16 évesen készen állsz arra, hogy elveszítsed a szüzességed.

Remélem segítettem valamit.

2011. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én már 19 is elmultam és meg szüz vagyok és még az is akarok lenni,
2011. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem várj egy évet 4hónap semmi,meg is kéne ismerni,meg nem itt kell az ilyet megkérdezni,sztem várj min 17 éves korodig
2011. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Várj még vele! Nem a korod miatt, hanem mert bizonytalan vagy, különben nem tetted volna fel ezt a kérdést.
2011. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elmesélek egy történetet, nálam, hogy is volt. Elég friss story. :P

17 napja lettem 22 éves. 6 napja nem vagyok már szűz. :)

Tudtam, hogy 2011 számomra nemcsak egy szimpla év lesz az életemben, de álmomban sem gondoltam volna, hogy egy álmom megvalósul.


16 éves voltam, amikor a szakközépsulimból megtetszett egy egy évvel felettem járó srác. Később együtt jártunk országos gépírás versenyekre, de mindig csak szemeztünk, nem lett belőle több. 2 évig plátói szerelmem volt. Ő elballagott én ott maradtam egyedül.

Teljesen lemondtam róla, mert titokzatos és elérhetetlen volt a számomra.


Érdekes az élet! :D Ugyanis 6 év után, a srácnak lájkoltam egy képét, mire ő írt egy levelet, majd elkezdtünk skype-olni, és végül személyesen találkozgatni. :$


Majd megtörtént az első csók. Mintha nem a földön jártam volna akkor... ugyebár volt több barátom is, de nem voltam beléjük szerelmes úgy igazán, hogy odaadjam nekik a szüzességemet.


A fiúval, aki számomra elérhetetlennek tűnt, elérhetővé vált 6 év után!! DURVA! Alig hiszem el... mindig az volt az álmom, hogy egy olyan fiú vegye el a szüzességemet, aki tapasztalt szex terén. Úgy is lett!


Addig várj a szex-szel míg úgy érzed, hogy eljött az ideje , hogy odaadd a kiválasztott fiúnak azt a kincset, amit magadban rejtesz. Szóval az én ajándékomat ő csomagolta ki, az álom férfi. :) Az egykori plátói szerelmem. :)

Most együtt élünk egy lakásban, 15 napja, és nagyon jól megvagyunk, olyan mintha több éve ismernénk egymást, totál harmóniában élünk.

Viszont én 22-én Londonba megyek dolgozni, mint babysitter. Fájó lesz a búcsú. :(

De úgy néz ki, hogy párom is szeretne kijönni Londonba, csak még meló helyet kell találnunk neki.


Az egész storynk olyan, mint egy valóra vált tündérmese.


22 évesen veszítettem el a szüzességemet, sokan gondolhatják, hogy konzervatív vagyok stb. Nem! Csak megvártam a legmegfelelőbb időt és nem bántam meg, mert a kedvesem nemcsak elvette a szüzességemet, de egy örök életre szóló élményt nyújtott nekem, amit soha nem fogok elfelejteni. :) Egy pillanat alatt fordulhat a kocka, érhet valami meglepetés. Mondtam is a barátomnak, hogy az idei év meglepetés c. díját ő nyerte meg. :D


Szóval csak hajrá, a szerelem lehet akkor fog kopogtatni az ajtón, vagy beront ajtóstul, amikor nem is számítasz rá. :P :D

2011. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!