Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves szűz kecskeméti szűz...

23 éves szűz kecskeméti szűz lány vagyok aki fél szextől mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 21:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
suklus@citromail.hu
2011. aug. 18. 07:30
 12/17 A kérdező kommentje:
nincs még barátom
2011. aug. 18. 07:32
 13/17 A kérdező kommentje:
hagyjuk ezt a témát tudok még várni csak a tegnapi napon egy kicsit fúra volt .nem voltam részeg csak fúra gondolataim voltak inkább meg próbálok elsőnek munkát keresni és ha már stabil lesz az életem és találok barátot és lehet akkor és nem érdekel ha mások lenéznek és okoskodnak hogy te még az vagy . csak nekem még tudnom kell várni és meg próbálni munkát keresni ami nagyon nehéz már minden erőmet bele adtam és voltam állásinterjún és mindig azt mondják ma vissza hívnak és semmi és ilyenkor kicsit fáj és ilyenkor írók ilyeneket . és ezért már kisebb embernek érzem magam mintha csak nekem nem sikerül állást találni vagy még nem vagyok annyira képzett de amikor van már érettségim is és egy semmilyen szakmám . én azt gondoltam ha van érettségim akkor egyszerű lesz állást találni de nem .
2011. aug. 18. 08:17
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező, a szüzesség elvesztésének mi köze van a munkakereséshez meg az állásinterjúkhoz? :) vhogy nem jön össze nekem, h hazajössz a sikertelen interjúról és elkezdesz azon siránkozni h miért vagy még szűz? vagy ez hogy van? amúgy hidd el nincs köze a 2nek egymáshoz! ha felfigyel rád egy munkaadó, akkor hidd el úgy is alkalmazni fog h szűz vagy és úgy is ha nem :D nem fogják ezt megkérdezni tőled sehol sem. amúgy meg az h van érettségid az semmit sem jelent, manapság már mindenkinek van szinte, mert még aki nem tette le az is megszerezheti 60-70.000 ft-ért...ne add fel a keresést, próbálkozz, és hidd el megtalál majd az a lehetőség ami neked van megteremtve! a szüzességeddel meg ne foglalkozz, ezt senki se mondja meg rólad 1. ránézésre. de még úgy se mindig derül ez ki ha lefekszel vkivel, mert van olyan lány akinek pl. mire oda kerül a sor már át is van szakadva a szűzhártyája mert erősen sportolt régen vagy ilyesmi...
2011. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 mikemokk válasza:
82%

ha nem lennél ijen messze akkor ellátogatnék hozzád szivesen 1 hosszabb beszélgetésre

de átjöhetnél te is és akkor megmutatnám hogy nem kell félned tőle

:)

de a beszélgetést azt komolyan gondoltam és szószerint

:D

2011. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 mikemokk válasza:
jahh és kaphatnék én is képeket???
2011. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Imre777 ***** válasza:
Azt írtam volna, hogy maradj szűz, de most már csak reménykedni tudok benne, hogy az maradtál!
2015. nov. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!